2703
2553

نهایتا کنکور رو تو حیاط دانشگاها برگزار کنن چون دانشگاهها که حیاطاش بزرگن مثلا مشهد دانشگاه فردوسیش خیلی بزرگع همه رو ببرن توی حیاطش کم کم سه ملیون نفر تو حیاطش جا میشن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه اگه ممنوعه چرا اینجا هرشب صدای عروسی میاد ؟؟    

خب اون دیگه مقصر اونایی هستن که میگیرن خیلی ها الان تو خونه میگیرن

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2720
🔺محسن هاشمی: تهران باید ۲ هفته تعطیل شود رئیس شورای شهر تهران: 🔹به نظرم در اوج‌گیری دوباره کر ...

حریرچی تو یه سخنرانی میگفت ما میدونستیم با بازگشایی و شکستن قرنطینه فاجعه در راهه و قراره آمار بره بالا ولی اقتصادمون نتونست مقاومت کنه

یعنی بخاطر پول دارن مردمو به کشتن میدن

این مردم نفهم هم فکر کردن عادی شده و دارن مهمونی میرن و مسافرت و گردش

نهایتا کنکور رو تو حیاط دانشگاها برگزار کنن چون دانشگاهها که حیاطاش بزرگن مثلا مشهد دانشگاه فردوسیش ...

شما فک کن توی اهواز یا بندرعباس یا همین تهران توی اون گرما توی حیاط؟؟؟

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
شما فک کن توی اهواز یا بندرعباس یا همین تهران توی اون گرما توی حیاط؟؟؟

راست میگی اگر از کرونا نمیرن از گرما میمیرن 😭😭

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

وقتی دولت اینقدر بی تدبیر کاری رو انجام میده همین وضع میشه!

الان توی این وضعیت مرگ و میر وحشتناک نمیشه کنکور رو عقب بندازند یا اصلا نگیرن؟

امتحانات نهایی هم برگزار شد!

انقدر دولت براش تحصیل مهمه؟

تحصیل هست اما کار بعد تحصیل نیست!

بچه ها که گناه نکردن توی این وضع باید کنکور بدن!

هر دفعه یه چیز میگن!

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷
2714

اخی عزیزم طفلکی کنکوریا خیلی امسال گناه دارن😢

کاش حداقل همه ی حوزه هارو تجهیز میکردن کولر داشته باشه با ماسک تو این گرما اصلا اکسیژن به مغزشون نمیرسه😞😞😞

💏"You & me 💕make a wonderful "We
میدونید چقدر پول میره تو جیب دولت با برگزاری کنکور؟؟ مطمئن باشید لغو نمیشه.خیالتون راحت

اره یه مافیا پشتشه

ولی حس من میگه لغو میشه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
این هفته کنکور دکتراس کدوم تعطیلی اخه

دوست عزیز من فقط خبر از تو کانال خبر گذاشتم اگه دقت کنید نوشته اگه دست من بود  تعطیل میکردم 😊

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706