2737
2734
مثل تهران متاسفانه اوضاع خرابه دوباره اینقدر نزدیک شده کرونا چند تا دوستام گرفتن تو این مدت با ایتکه ...

بله ما هم تهرانیم تو تلگرام و واتس اپ اکثرا پروفایل مخاطبام سیاهه ادم میترسه واقعا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

♨️اخبار کنکور سراسری♨️ستاد ملی کرونا 21 تیر1399⭕️صحبت های رئیس جمهور :🔸تمامی اجتماعات غیرقابل قبول است🔹چه با ماسک چه بدون ماسک🔸برگزاری تمامی اجتماعات همانند سمینار همایش و عزا و عروسی و همچنین کنکور سراسری غیرقابل قبول است.🔹بانظر وزارت بهداشت برای برگزاری کنکور میتوان تمعیهداتی اندیشید.#اخبار#ستادملی_کرونا

2731
بله ما هم تهرانیم تو تلگرام و واتس اپ اکثرا پروفایل مخاطبام سیاهه ادم میترسه واقعا 

خبلی ترسناک شده 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

🔴حسن روحانی: اجتماعات را باید به طور کلی ممنوع کنیم ؛ احتمال تغییر در زمان برگزاری کنکورهاتجمعات به طور کلی در شرایط امروز ،به عنوان عزا،عروسی،سمینار و جشنواره غیر قابل قبول است. برای کنکور هم  اگر وزارت بهداشت اشکال داشته باشد چارچوبی برایش تعریف می شود@S_Daneshju

روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:

تجمعات اعم از عزا، عروسی،  سیمنار و  جشنواره بطور کلی در شرایط امروز غیرقابل قبول است.

حتی نسبت به کنکور هم باید چارچوبی باشد که مشکلی پیش نیاید.

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
حداقل اگه بیفته پاییز هوا خنک تره تحمل ماسک راحت تره  

ببین بعضی از حدزه ها اصلا کولر نداره اگر هم فراهم کنن اعلام کردن کولر انتقالشو قوی تر میکنه با ماسک و مقنعه اوج گرما بی کولر ذوب میشیم والا ازمون دادن پیشکش😐

ببین بعضی از حدزه ها اصلا کولر نداره اگر هم فراهم کنن اعلام کردن کولر انتقالشو قوی تر میکنه با ماسک ...

تازه واسه ما دخترا با مقنعه و مانتو (یه سری شرایط دیگه  )سخت تره

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره

🔺محسن هاشمی: تهران باید ۲ هفته تعطیل شود

رئیس شورای شهر تهران:

🔹به نظرم در اوج‌گیری دوباره کرونا تقصیر مردم ۳۰ درصد است و سهم دولت ۷۰ درصد، چون یکدفعه تصمیماتش را به نفع کرونا شل کرد و به ویروس رانت داد.

🔹من اگر اختیار داشتم، فعالیت‌ها را تا دو هفته تعطیل می‌کردم و محدودیت‌ها را آنقدر ادامه می‌دادم تا آمارها رو به افول برود.

🔹آن وقت وقتی شمار فوتی‌ها به صفر رسید فعالیت‌ها را بازگشایی می‌کردم.‌

🏙 صدای تهران 

واقعا خیلی اوضاع تهران خطریه من خودم دارم میبینم خدا خودش نگه دار بچه ها مون و سالمندا باشه امار جوان ها هم رو به افزایشه🙏

2706