2703
2553
این قضیه110چیه جدیدن مدشده یامن نمیدونستم    

😄منم نمیدونم اینجا یه خانومی گفت ک شوهرش از خونه انداختتش بیرون اونم زنگ زده پلیس شوهره رو انداختن بیرون 

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

🤭🤭🤭

😄😄

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘
2456
دم پلیساا گرم 🤣🤣

اره واقعا این شوهرا پرو شدن تقی ب توقی میخوره زن بیچاره رو میندازن بیرون

این قضیه110چیه جدیدن مدشده یامن نمیدونستم    

اینجوری اگرم از خونه بری دیگه نمیتونه عدم تمکین‌بگیره چون ملیس میاد صورت جلسه میکنه که اون تورو بیرون کرده

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
وای خدا  مردا چه پرو و وقیح شدن نمیدنن سکه شده ده تومن یا خودشونو میزنن کوچه علی چپ😐

قانون گرامی سفت و سخت پشتشون وایساده 

خیالشون تختِ

زن باید عمر نوح داشته باشه که مهریه ش بیاد دستش

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2714

میگفتی وسایل من یه چمدون لباس نیست . کل جهیزیمه .

الانم ناراحتی یبا ساک لباساتو جمع کن ببر خونه ننت .

بعدش اگه مردی  برو تقاضای طلاق بده .  

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
مهریم نیاد میتونیم ک بندازیم زندووون

نه متاسفانه..

میگم که ..قوانینی وضع شده که مرد زندان نره

مگه اینکه دیگه بدبخت روزگار باشه و ۱ تومنم تو جیبش نباشه

تا جایی که مرد توانش باشه کم میکنن و قسط بندی

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
وای خدا  مردا چه پرو و وقیح شدن نمیدنن سکه شده ده تومن یا خودشونو میزنن کوچه علی چپ😐

عزیزم وقتی بگن ندارم هیچ اجباری نیس واسه پرداخت قسط بندی میکنن و تمام

💟R 💟تو تمام منی خدای کوچک دوست داشتنی من     👯

یه بار ازش شوهرم ناراحت بودم گفتم میرم خونه بابام...زدم بیرون ...البته شهر خودمون نبودیم یعنی خونم اونجا نبود...رفتم که برم خونه بابام خیلی زورم اومد ...انقدر چرخیدم تو خیابون هی زنگ زد گفت برو گفتم کجا برم انقدر میچرخم ابروت یره..اومد منتمو کشید بردم 

2706