2733
2734
اره 

دیدی 

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوستم بینیش گوشتی بود عمل نیمه فانتزی کرد انگار نه انگار دریغ از یذره تغییرفقط یه کوچولو پهناش کمشده تازه دکتر گفته برات سرش غضروف گزاشتم والانه ماه گذشته میگم چرا هنوز یکم بزرگه میگه ورمه دکتر گفته تا یسال زمان میبره بخوابه یسالشده همونه هی میره دکتر آمپول برا ورم میزنه یبار یه پسر بهش گفت جلو خودم خوشگلیا بینیتو عمل کنی قشنگتر میشی این حرص خورد دوباره میخواد عمل کنه بنظر خودم بینیای استخونی خیلی تغییر میکنن تا گوشتی 

2731
تو تهران کیه؟ من یدونه مقدم فرد میدونم فانتزی رو خوب در میاره که ۱۷ تومنه 

۱۷ زیاااده 

الان ۶ _۷_۸_۹ تومنم قیمت هست خوب در میارن 

دخترعموم دی ۹۷ عمل کرد ۵تومن خیلییی خوب شده و ی دکتر خوب تو کرجِ

بستگی ب شانس داره و اینکه دکتر حال داشته باشه خوب در بیاره یا ن 😄

2738

استارتر جانم...

شما ابتدا باید برید پیش پزشک که پزشک تشخیص بده با توجه به فرم صورتتون این مدل میاد بهتون یانه!

دوم این که این خانم با توجه به این که لب و گونه شون رو پروتز کردن این مدل به صورتشون اومده!

علاوه بر اون فکشون رو هم زاویه دار کردن با توجه به چین هایی که زیر چونشون هنگام لبخند اومده!

تمام این ها رو بسنجید بعد!

علاوه بر همه این ها اگر بینیتون قوز نداره یا مشکل تنفس ندارید.

عمل نکنید! تا چند سال دیگه ایران پر از بینی عملی‌ها میشه و این بین اونایی که بینی طبیعی دارن خاص تر هستند.

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷
دوس دختر یاسین رفیع نژاد

عاها😬

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈