2737
2734

میخوام طلاهام بفروشم لازمم پولش بعد میگن ارز وارد کنه ی مدت طولانی قیمت پایین یا ثابت میمونه راسته؟اصلا گفتن قرار وارد کنیم وارد شده؟

مگه کالاس که وارد کنه؟؟؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من از یه نفر شنیدم که ارز وارد شده ولی فعلا دولتی ها صداشو در نمیارن تا اول مشکلات خودشون رو حل کنن

زن ها نمی گویند " دوستت دارم " آن ها دوستت دارم هایشان را هر روز صبح روی میز میچینند... توی غذا یتان می ریزند...اگر روی مبل خوابتان برد دوستت دارم شان را رویتان میکشند...گاهی هم یک دوستت دارم زرشکی خوشرنگش را روی لبهاشان میمالند و یا لای موهای بلندشان میبافند...                                                             زن ها نمی گویند "دوستت دارم" زن ها ثابت میکنند...! 

احتمالش هست یه مقدار طلا و چیزای دیگه قیمتش بیاد پایین

زن ها نمی گویند " دوستت دارم " آن ها دوستت دارم هایشان را هر روز صبح روی میز میچینند... توی غذا یتان می ریزند...اگر روی مبل خوابتان برد دوستت دارم شان را رویتان میکشند...گاهی هم یک دوستت دارم زرشکی خوشرنگش را روی لبهاشان میمالند و یا لای موهای بلندشان میبافند...                                                             زن ها نمی گویند "دوستت دارم" زن ها ثابت میکنند...! 
جدی؟از کی اخبار چیزی نگفت؟

ن اخبار که نمیاد این چیزا رو بگه خود دولت میگه ن هنوز وارد نشده.ولی میگن وارد کردن.به خاطر همین احتمالش زیاد دلار و طلا ارزون بشه

2706