2410
2553
روانپزشک بهترینه البته نمیدونم مشکلت چیه ، اما شاید دکتر عمومی هم بگی بنویسه . داروخونه هم سنت کم با ...

دقیقا باید بگی چه مشکلی دارم تا این داروها و بنویسه؟😁

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گلناز پام‌ چیه دیگه؟؟😐😐

بخدا میخواستم یه لحظه سرچ کنم به خودم شک کردم گفتم شاید گلنازپام هم داشته باشیم بعد گفتم نه الان گوگل هنگ میکنه    

همونی هستم که از شنبه شروع کرد😁هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2456

من واسه مامانم میخواستم بگیرم نسخه هم نداشتم فقط بسته ی قرصو به متصدی نشون دادم ازم چند تا سوال کرد یه خرده نگام کرد دید قیافم نرماله بهم داد😁😁😁

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
سلام بر معتاد اینده😂😂😂😐 نخور توروجدت اعتیادش بالاست بعدم شاید کلا از همینی که هستی هم بدترت کنه ...

عه مگه تو خوردی؟مگه چطوریه؟

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
2714

دپاکین بگیر قرص اعصاب قوی و خواب آوره

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
بخدا میخواستم یه لحظه سرچ کنم به خودم شک کردم گفتم شاید گلنازپام هم داشته باشیم بعد گفتم نه الان گوگ ...

خخخخخ

خب اگه چه بیماری داشته باشی کلوناز پام مینویسن؟

واسه تشنج کلوناز پام مینویسن

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
دپاکین بگیر قرص اعصاب قوی و خواب آوره

میدن اینو داروخونه؟

2706