2733
2734
عنوان

برای وزن گیری دخترم چیکار کنم

410 بازدید | 14 پست

پونزده ماهشه خیلی لاغر شده فقط شیره خودمو میخوره غذا میدم میریزه بیرون نمیدونم چه کنم شما چیا میدادین بچه هاتون دوست داشته باشن من اصلا خلاقیتم ندارم تو اشپزی شاید دستپخته منو دوس نداره 😔

میشه دعا کنید شوهرم کارپیدا کنه🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مشکل شما رو دارم دخترم۲۲ ماهشه وقتی من رو نبینه غذاش رو میخوره ولی تا پیش خودمه همش شیر میخواد

ولی خوب دوماه دیگه از شیر میگیرمش 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

اول ببر متخصص اطفال بگو اصلا اشتها نداره شربت یا مولتی اشتهاآور بده بعد تو غذاهات تنوع بده :انواع سوپ ،حریر بادام ،انواع سرلاک ،فرنی ،بیسکویت مخصوص نی نی ،پوره سیب زمینی یا سایرسبزیجات ،پوره میوه جات .با بازی و حوصله به بچه غذابده

منم مشکل شما رو دارم وقتی من رو نبینه غذاش رو میخوره ولی تا پیش خودمه همش شیر میخواد ولی خوب دوماه ...

چن وقتشه چن کیلویه 

چن وقتشه چن کیلویه 

۲۲ ماهشه 

راستش تا ۳ ماه پیش ۹ کیلو بود

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
اول ببر متخصص اطفال بگو اصلا اشتها نداره شربت یا مولتی اشتهاآور بده بعد تو غذاهات تنوع بده :انواع سو ...

پیشه متخصص که بردم یه قرصی داد اسمش فک کنم هیدروهپتامین  بود خیلی بدبود بچم کلا عصبیو خابالو شد دیگه ندادم بش 

2738
پیشه متخصص که بردم یه قرصی داد اسمش فک کنم هیدروهپتامین  بود خیلی بدبود بچم کلا عصبیو خابالو شد ...

آها نمیدونم قرص زیاد نمیدن بیشتر شربت مولتی ویتامین اشتهاآور میدن ،اگه دوست داری دراین مورد تایپک بزن ببین دکترایه دیگه برایه اشتها چی دادن  یا تو جستجوی نی نی سایت ببین

مولتی ویتامین مارک زیتوکید شرکت الحاوی بده بهش . یک ربع بعدش غذاشوبده . هم چاقش میکنه همم اشتهاشو میبره بالا - تو برنج و سوپش کره فراوون بریز- براش زله درست هر روز چندقاشق بده بخوره - سرلاک بخر بده بخوره - قلم بخر خوب بپز با آبش کته درست کن - براش فرنی درست کن توش پودر ژلاتین بریز بده بخوره - اینارو انجام بدی یکماهه چاق میشه . شکلات و شیرینی هم کم بده تا اشتهاشو کور نکنه

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 
۲۲ ماهشه  راستش تا ۳ ماه پیش ۹ کیلو بود

مولتی ویتامین مارک زیتوکید شرکت الحاوی بده بهش خودشم قیمتش خیلی ارزونه . یک ربع بعدش غذاشوبده . هم چاقش میکنه همم اشتهاشو میبره بالا - تو برنج و سوپش کره فراوون بریز- براش زله درست هر روز چندقاشق بده بخوره - سرلاک بخر بده بخوره - قلم بخر خوب بپز با آبش کته درست کن - براش فرنی درست کن توش پودر ژلاتین بریز بده بخوره - اینارو انجام بدی یکماهه چاق میشه . شکلات و شیرینی هم کم بده تا اشتهاشو کور نکنه

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 
مولتی ویتامین مارک زیتوکید شرکت الحاوی بده بهش . یک ربع بعدش غذاشوبده . هم چاقش میکنه همم اشتهاشو می ...

سلام خوندم که حس ششمتون قویه

میشه لطف کنی بهم بگی امسال قبول میشم؟ یا حتی سال دیگه

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊
2706