2737
2734

نیکان گرونتره فکر کنم دکترم‌میگفت محب شده ۷ تومن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

من تو همین سایت دیدم خیلی از نیکان خوب نگفتن

اما محب خیلی خوبه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیکان گرونتره فکر کنم دکترم‌میگفت محب شده ۷ تومن

۶ طبیعی

۶.۵۰۰ تا ۷ سزارین

نیکان ۷.۵۰۰ تا ۸ سزارین

۶۵۰۰ طبیعی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
۶ طبیعی ۶.۵۰۰ تا ۷ سزارین نیکان ۷.۵۰۰ تا ۸ سزارین ۶۵۰۰ طبیعی

بله دکترم سزارین رو گفت ۷ تومن قرار داد داره با محب

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
۶ طبیعی ۶.۵۰۰ تا ۷ سزارین نیکان ۷.۵۰۰ تا ۸ سزارین ۶۵۰۰ طبیعی

چقدر گرون من تو بهترین بیمارستان یزد سه و نیم سزارین کردم ۹ ماه پیش و ۲ سال و نیم پیش البته با بیمه تکمیلی صفر شد

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
چقدر گرون من تو بهترین بیمارستان یزد سه و نیم سزارین کردم ۹ ماه پیش و ۲ سال و نیم پیش البته با بیمه ...

تهران سر گردنس بخدا الان غربالگری ها هم فاجعس

2738

سلام محب کوثر عالیه واقعا ماما هاش خیلی مهربون و خوبن و اینکه اتاق زایماناش خصوصیه خیلی خوبه

امکاناتش و بعدم که میری توی بخش خیلی خوبه

من راضی بودم

انشالله بعدی را هم  میرم محب کوثر

خدایا شکررررت بخاطر همه ی خوبی ها نعمت هات😍🥰میشه برام دعاکنید🌹😊
چقدر گرون من تو بهترین بیمارستان یزد سه و نیم سزارین کردم ۹ ماه پیش و ۲ سال و نیم پیش البته با بیمه ...

من سال ۹۴ برا طبیعی بیمارستان صارم ۶۲۰۰ دادم😮

الان میگن ۷ تومن خیلی هم اضافه نشده پس نسبت ب ۵سال پیش

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
سلام محب کوثر عالیه واقعا ماما هاش خیلی مهربون و خوبن و اینکه اتاق زایماناش خصوصیه خیلی خوبه امکانا ...

همه جا اتاق خصوصی داره منم رزرو کردم برا زایمانم

2706