2737
2734

میمونه تو دستگاه میذارن من کسی میشناسم ۱۸ سال پیش ۸ ماهگی به دنیا امد چد روز تو دستگاه بود و الان داره رای کنکور میخونه از نزدیکامونه حتی دختر دایی مادرم که سنش خیلی بالاتره و دو تا بچه داره هم ۶ ماهه به دنیا امد

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عزیزم من چون ۸ ماهه به دنیا اومدم اینو به مادرم توضیح دادن تو نتم سرچ کنید میبینید چرا ریه بچه ۸ ماه ...

خب این مطلب که فرستادی حرف منو تایید می‌کنه نه حرف شما

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۸ ماه به دلیل شروع فرایند رشد جدید یکم ریسکش از ۷ماه بیشتره ولی ۹۰بچه های به دنیا اومده رو تونستن نگ ...

بله با دستگاه های الان بیشتر بچه ها خداروشکر میمونن🙏🏻 

بله گفته شما درسته مثل اینکه جنین ۷ ماه راحتتر بیرون رحم مادر رشد میکنه تا ۸ ماه ولی الان احتمال اینکه نمونه بچه کمه چون پزشکی تو این زمینه خداروشکر پیشرفت کرده

2731
چرا زایمان کنه؟؟ اگه شرایط جنین خوب باشه که بهتره بمونه تو رحم

اخه دل پیچه نشون دهنده زایمان زودرسه ولی دکترا بهش توجه نمیکنن وقتی صدای قلب بچه را بشنون میگن طبیعیه درحالی ک اصلا طبیعی نیس نشون دهنده خطره ....بعله شرایط رحم اگه خوب باشه ک انشاالله هست بهتره واسه بچه و مادر ....من ب تازگی چندتایی دیدم دردو دلپیچه داشتن موقع زایمان بوده دکتر نفهمیده یا دیر شده ک بچه را دربیارن یاتا زایمان کردن بچه بیچاره سیاه و کبود بوده

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
اخه دل پیچه نشون دهنده زایمان زودرسه ولی دکترا بهش توجه نمیکنن وقتی صدای قلب بچه را بشنون میگن طبیعی ...

واقعا بکسری از پزشکامون وجدان ندارن خیلی وقتا فقط از سر خودشون باز میکنن

گلم منم داشتم میگفتم بچه ۸ ماه سختتر میمونه دیگه تا ۷ ماه قبلشم همینو گفتم :|

خوب همین مطلبی که فرستادی میگه این نظریه مردود شده و هر چه سن حاملگی بیشتر باشه احتمال زنده ماندن نوزاد بیشتره یه بار دیگه مطلب رو بخون

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2738
اخه دل پیچه نشون دهنده زایمان زودرسه ولی دکترا بهش توجه نمیکنن وقتی صدای قلب بچه را بشنون میگن طبیعی ...

اصولاً تو این مواقع انقباضات رحمی رو هم چک میکنن. ایشالا که این دوستمون زایمان زودرس نداشته باشه

اره دیگه ...انشاالله همه باردارها بسلامتی و بدون مشکل دوران را سپری کنن و خدا به من و همه منتظرهاهم بسلامتی بچه های سالم و خوشگل و تپل بده

خیلی هاش ها.خیلی.

من خودم هشت ماهگیم ذره ذره یک هفته شورتم خیس بود.رفتم دکتر منو از سرش باز کرد و بدون معاینه گفت عفونت داری.نگو کیسه آبم سوراخ شده.همون رفته رفته بیشتر شد و باعث زایمان تو سی و پنج هفته.

بعدا فهمیدم که اگه استراحت میداد و علت رو میفهمید کیسه آب خودش رو ترمیم میکرد.

اصولاً تو این مواقع انقباضات رحمی رو هم چک میکنن. ایشالا که این دوستمون زایمان زودرس نداشته باشه

انشاالله همه چی درسته  ...دوستمون سالمه فقط چون رحم جاش تنگ شده و نی نی بزرگ شده احساس بد پیداکرده ی کم استرس هم طبیعیه

حرفشون درسته ریه شون تو ۷ ماهگی تشکیل میشه. توی ۸ از بین میره . دوباره توی ۹ تشکیل میشه

بچه جاریم تازگی به دنیا امد ۸ ماهه ، ریه ش تشکیل نشده بود توی شکم آمپول زده بودن. و موقع دنیا امدن تو‌دستگاه گذاشته بودن

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706