2733
2734

من کم کاری تیروئید دارم دائم حس می کردم ضعف دارم افسرده ام گیجم حافظم کمه دارو میخورم اما اینا رو هم دارم فهمیدم از کمبود ویتامین هست کلی پارسال خرج کردم ویتامین خوردم یکم بهتر شدم اما گفتم زیادش ضرر داره قطعش کردم الان به شدت حالم بده طوری که شوهرم صداش دراومده میگه گیجی چته خودم می دونم چمه غذا هم خوب میخورم دیروز کلی جگر و گوشت خوردم کل ماه هم گوشت و میوه می خورم ولی بازم کم میارم الان اینقدر حالم بده نمی دونم چطوری بخورم طولانی مدت اسیب نزنه دکترم که به ازمایش نگاه میکنه میگه مشکلی نیست اما عوارض این کم کاری لعنتی داره منو میکشه الان 6 ماه ویتامین  ب و د رو قطع کردم یعنی دارم میمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ویتامین دی رو همیشه باید بخوری کی گفته ضرر داره؟  با شرایط پوشش در ایران همه کمبود ویتامین دی ...

رفته بود رو 83 گفتن دیگه نخور من اصلا افتاب نمی بینم چون اپارتمانم بیرونم نمیرم

ویتامینهای مثل d e k a سرخود مصرف کردنش ضرر داره چون همینجوری دفع نمیشن 

ولی ویتامین b خوردنش فک نکنم مشکلی بیاره چون با ادرار دفع میشه 

من دقیق نمیدونم بهتره با یه دکتر خوب مشورت کنی شاید متخصص تغذیه هم جواب بده 

ولی به هرحال سرخود مصرف کردن فک نکنم کار خوبی باشه 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 
2738
من بیشتر ب نیاز دارم به خاطر کم کاری خیلی کم میارم

نوروبیون بزن ماهی یدونه..خارجیشو بخر

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
کم کاری تیوئید درمان داره نه مصرف بی رویه ویتامین باید لووتیروکسین بخوری که بیحالیت برطرف بشه بخاط ...

10 سال دارم می خورم تو ازمایشم نرمال اما عوارضش ولم نمی کنه 

خب  دکتری که رفتی مگه تشخیص کم کاری تیروئید نداده؟!دارویی چیزی نداده ؟!

چرا ولی کمبود ویتامین ب از عوارض کم کاریه درسته لووتیروکسین می خورم اما عوارض رو برطرف نمی کنه ازمایش میگه خوبه اما کارکرد طبیعی بدن که نیست بالاخره بدن مشکل داره

2706