2733
2734
عنوان

از سر تا ناخن پام رو سیاه و کبود کرد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 21490 بازدید | 425 پست
زهرا جون شوهرت هنوزم بهت زنگ میزنه؟ خانواده شوهرت چی؟ چه خبر از اونا؟

شوهرم رو گذاشتم تو لیست سیاه 

خواهرشوهرهام مدام پیام میدن که اشکالی نداره تو  هر خونه بحث پیش میاد همه زن و شوهرها دعوا میکنن این دفع رو کوتاه بیا

خووب ببین...... این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم!!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه اول تاپیک رو کامل بخونی بعد نظر بدید🌸🌹

تا صفحه ۷ خوندم

بقیه رو هم میرم میخونم ولی شما

۱۵۰ گرم طلا داری، میشه ۱۵۰ ملیون

اصلا بابا میخوای چیکار

برو یه خونه رهن کن، جهازتم ببر، دخترتم تا ۹ سالگی با شماست، بعدشم حکم رشد میگیری خودش میگه پیش کی میخواد بمونه

اندازه شکمت هم میتونی بری کار کنی

بابام و دخترم و فامیلامون که تو پزشک قانونیه بهانه است

شما دوست داری قربانی باشی و ناله کنی وگر نه راه حل زیاد داری

خوب حالا بقیه اش رو هم خوندم😁

آفرین👍

فقط یه کاری بکن

تو باید بتونی تو دادگاه ثابت کنی که اون کتک زده و خودزنی نکردی، چون شاهد نداری خیلی سخته

از بلک لیست درش بیار بهش اس بده، که چرا کتم زدی و....

یه حوری پیام ندی که مشکوک بشه

اس ام اس تو دادگاه مدرک محسوب میشه

تو تلگرام و.... بلاکش کن که تنها راهش اس ام اس دادن باشه، اس ام اس که داد یه جوری ازش اعتراف بگیر

2731

چرا اینقد قربون صدقه اش رفتیو بهش رو دادی که الان بخاد مثل طلبکارا با خانواده بیشعورتر از خودش بشینن برا طلاهات برنامه بچینن، اخه چرا بعضی زنا وبعضی مردا اینقد لی لی به لالای زن یا شوهرشون میزارن که اونام اینقد پررو شن فکر کنن واقعا پخی هست،،عزیز من همیشه همه جا تعادل نگه دارین خودتونو خیلی دست کم وپایین نگیرین،   اخر من از دست شماها سکته میکنم 😡

بار اولشه دست روت بلند میکنه؟ بنظر نمیاد بار اولش باشه

اره اولین بار بود هیچ وقت از گل نازک تر بهم نمیگفت 

عصر رفته بود خونه مامانش وقتی برگشت دوساعت بعد دعوامون شد بلند شد کتک زدن

خووب ببین...... این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم!!!!!!!
2738

اسی من حس میکنم شوهرت با یکی دیگه س و این طلاها هم میخواسته بفروشه خرج اون کنه سه ماه به سه ماه شما رو نمی بینه چه غلطی میکنه اونجا تنهایی که بعد این مدت برگشته کتکتم زده؟! من جات باشم ته و توی این قضیه رو هم درمیارم

زنگ بزن 123

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
فکر نکنم آثارش هیچ وقت بره بدنم نابوده 😭😭😭

اول برو شکایت کن بعدم پدر هر چی هم بگه مهربونه مطمئن باش پشتت میشن طلاها رو هم ندی میره میفروشه ی ملکی میگیره به نام خودش بعدم دوباره میزنه اگه جدا شدی دیگه هیچی نداری اصلا خام نشو

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
فکر نکنم آثارش هیچ وقت بره بدنم نابوده 😭😭😭

پاشو برو تا دیر نشده دادگاه پزشک قانونی بری نامه رو بگیر حداقلللل

ببین ب جلی اون میخوام تورو فحش بدم ک چرا نشستی گریه میکنی ب جای اینکه کار درستو بکنی

مثل من نباش من عاشقش بودم بارها زدتم ب کسی نگفتم ک رابطه مون ب هم نخوره دفعات بعد جراتش بیشتر شد و محکم تر زد منم شکایت کردم 

ب ر    نم دهن شوهری ک منو میزنه اشغااااال

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

عزیزم برو شکایت کن زودتر تا آثارش مونده بدنت همه مدارکم بده یه نفر که مورد اعتماد برات نگهداره 

بشین خونت گهشو بخوره باهاشم اصلا حرف نزن اصلا ها قدر گهم بهش ارزش قائل نشو فقط شکایت 

خدایا دوست دارم
همون دیشب خبر مرگش برگشت بندرعباس

واقعا برات متاسفم نشستی داری گریه میکنی زنگ بزن چهار تا حرف بار اون مادرشوهرت کن تا حداقل خنک بشی برو از شوهرت شکایت کن

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
2706