2726
عنوان

از سر تا ناخن پام رو سیاه و کبود کرد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 21484 بازدید | 425 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربون شکلتون خودتونو خسته نکنین  حیفه اعصابتون والا اینی که من میبینم نه تنها کاری نمیکنه، ب ...

کلی داشتم حرص میخوردم

با متنت ارامش گرفتم ک بیخیال هرکی اختیار زندگی خودشو داره و میتونه هرکاری بکنه ولی شابد نخاد پس منم حرص نمیخورم و زندگـــی خودم رو میچسبم

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
پدرتون قراره هر روز کتکتون بزنه؟  یا اون موجود پستی که اسمش تو شناسنامتونه ؟ پدرتون با کمربند ...

خودتو خسته نکن

اینجا ایرانه

زنی که بسوزه و بسازه فک میکنه اتم شکافته.....

ببخشید اسی جان فقط یک کلمه میگم و بعدش دیگه نه حرفی میزنم نه جواب میدم

خود کرده را تدبیر نیست

هم بخاطر اینکه تو روی پدرت وایسادی

هم بخاطر اینکه نمیتونی حداقل درست زندگی کنی......به خاطر اینکه ضعیف جاش اون پایین هاست..عزیزم اندازه قدرتت بهت احترام میزاره شوهرت....

بسوز و بساز و فکر فامیل باش

ببینیم به کجا میرسی...

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊
2728
قانون نگفته طلاق نگیر  ولی کلی دست انداز انداخته جلو پای زن که عملا طلاق گرفتنش سخت بشه  ...

بعضی دلایل خیلی فاحش هستش عزیزم اون دست اندازا واسه دلایل الکی بعضی زنا که زرتی میخوان برن طلاق بگیرن

آماده میشم برم پزشک قانونی هر چی میخواد بشه بشه  دیگه هیچی برام مهم نیست

خب خدارو شکر

برو خدا همراهت انشالله که حقت میگیری 

کم نیار قوی باش

ماروهم خبر کن

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

بعد هم اصلا فكر بچه رو نكن باشه؟' اينو منى ميگم كه پدر مادرم جدا شدن . تازه پدر و مادر من فقط به دليل نبود تفاهم جدا شدن ولى الان من نه أواره شدم نه بلايى سرم اومد مطمينم دارى به بچه ت لطف ميكنى .... اون بچه الان با ديدن وضع تو داره عذاب ميكشه پس فكر نكن بمونى لطف ميكنى بهش . والا منم پيش پدرم زندگى ميكنم نه چيزيم شد نه سخت گذشت 

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
نه وکیل نگرفتم خودم کارارو انجام دادم حکم جلبشو گرفتم بازداشتش کردم و اخر سر دیمو نقد شمرد گذاشت رو ...

دمت گرم

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊

افرین قوی باش محکم باش تا اخرش برو بهت قول میدم همه چی درست میشه ولی از وسط راه برنگرد من خودم ۵ بار از نامزدم شکایت کردم هیچکس و هچکس پشتم نبود ولی من بردم پرونده رو اخرش هم گفت اشتباه کردم ولی چه فایده ای داشت ولی تو شکایت بکن کوتاه نیا و نزار تا اخر عمر دست روت بلند کنه 

دوستت دارم ...و این نهایت وابستگیست❤❤
بعضی دلایل خیلی فاحش هستش عزیزم اون دست اندازا واسه دلایل الکی بعضی زنا که زرتی میخوان برن طلاق بگیر ...

حرفتون بسیار نقض داشت 

اصلا نمیتونم حرف بزنم 

چون خیلی حرفامون به درازا میکشه 

افرین

اصلن از بچه استفاده گفتن

خواستن بچه رو ازت جدا کنن بده

بزار ببرن پیش مادربزرگش بخدا یک هفته زحمتش بیفته رو دوش مادرشوهرت

به گوه خوردن میفتن

شماها درست میگید چرا باید بشینم و ببینم که سر هر موضوعی بیاد اینطوری منو بزنه  

اخرش هم خر شم طلاهامو بهش بدم که بره پولشو بخوره 

خووب ببین...... این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم!!!!!!!

بنظرمبرای بچه جلوش چیزی جلوه نده،یعنی طوری وانمود کن ک دغدغت نیس،نزار بفهمه نقطه ضعفته،گف میبرمش پیش مامانم بگو ببر چون مادری ک اتیش بزنه ب زندگی بچش بفهم با نوش چ میکنه (البته اگ دوست داشته باشه با یه شکایت عاشقت میشه😂)

2706