2726
عنوان

بهم بگید راه درست چیه ؟جریان من و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یعنی تو عقد خرجتو نمیداد؟

باید اینا رو الان که زیر یه سقف نرفتی بگی

حتماااااا هم بگو 

رودربایستی که نداری 

بگو حرکت با اونه و باید همه چی فراهم کنه 

باید هر ماه پول بده

پنجاه برا عید؟

واقعا ورا؟

شما نباید خودتو کوچیک بدونی باید برا خودت ارزش قایل سی 

الان ببنه ازش نمی‌خوای بخدا تا همیشه همینه 

قبل از زیر یه سقف بخوا

زیر سقف رفتی مجبوری بسازی

بعدم کار کردند پولش جداست اون نباید فکر کنه خودت خرج خودتو میدی و نیاز نبینه پول بهت بده

خدايا آن ده ,كه آن به

من تا ولنتاین سوپرایزش کردم تولدش روز مردم کیک گرفتم ولی بهش برنخورد 

حالا کار ب اینا ندارم خودت بهتر میدونی ... ولی هیچوقت زندگیتو با کسی مقایسه نکن ... چون اون موقع پایان ارامش خودت و زندگیت ... یعنی تو هرچیم داشته باشی باز برات کم چون با داشته های دیگران مقایسه میکنی ... اینم بگم بهت ظاهر زندگی دیگران رو فقط ما میبینیم پس مقایسه نکن 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

بنظرم از الان تو شهر شوهرت دنبال کار باش

با شوهرت صحبت کن که میدونی چقدر برات زحمت کشیده و عاشق خونه ای که برات ساخته هستی ولی احتیاج داری با هم خاطرات دو تایی بسازید

من زوجی رو میشناسم که خونه و ماشین و ... ندارم در امد مرد پایینه هیچ تلاشیم برا بالا بردنش نمیکنه منتظره پدر زن کمک کنه ولی همه مناسبتا کادو میخره

یکیم میشناسم مناسبت کادو نمیخره ولی فوق العااده تلاش گره و تو همین جوونی همه چی برا خانومش بدست اورده  

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند

من استقلال مالیم رو به دنیااااا نمیدم....با اینکه شوهر من ذاتا دستو دل بازه.....منم پولمو برا خونه و خرید و اینا خرج میکنم...یعنی حقوقامون جدا از هم نیست....مستقیم میره تو به حساب...

ولی استقلال مالی رو نمیتونم فدای دلتنگی کنم....

البته برا من اینکه ک کارم و شغلم و مفید بودنم برا خودمو اطرافیانم بهم هویت میده...و سعی میکنم همه چیو مطابق این مسله جفتوجور کنم

اره...حس میکنم اون زنشو بیشتر دوست داره تا شوهر من منو 

يادت باشه هيچ وقت زندگي و همسرت و با ديگران مقايسه نكن اين بدترين دلسردي و مياره و همه مثل هم نيستن — ميتوني خواسته هاتو هر موقع كه حالش خوبه بهش بگي اونم با سياست كامل و هيچوقت جلو خودش اين مقايسه رو انجام نده —

زندگیت با هیچکسی مقایسه نکن

شوهرت داره برای زندگیتون خرج میکنه دیگه نمیره برای بقیه خرج کنه

بخشی ازمشکلاتتون هم به خاطر دوریه بری سر زندگیت درست میشه

در هر صورت که بخوای بری باید کارت ول کنی میتونی بری اونجا دنبال کار بگردی

مطمئن باش الان خواهرشوهرتم داره حسرت تو رومیخوره

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706