2726
عنوان

خیلی ناراحتم...

116 بازدید | 6 پست

دوماه دیگ بچم بدنیا میاد یمقدار پول گذاشتیم کنار برا زایمان 

شوهرم از شوهر خواهرم. یکی دوماه پیش پول قرض گرفته بود بعد دیشب زنگ زده پولش رو خواسته شوهرمو گفته آنقدر ندارم اونم گفته اشکالی نداره با همون وام بردار بده 

اینم بگم ک قرار بود بعد عید وام برداریم پولشون رو بدیم با کرونا یکم اوضاع مالیمون بهم ریخت نتونستیم حتی مجبور شدیم یکمش رو برداریم خرج کنیم 

خواهرم میدونست ک ما اون پولو برا بچه کنار گذاشتیم وضع مالی شونم خوبه دوتا خونه ماشین کارگاه..

ما خودمون ۲۵۰۰ماهی قسط می‌دیم این وامم برداریم کل حقوقمون می ه برا قسط 

می‌دونم حق دارن پولشونه خب ولی اگر من بودم یکی از طلاهامو می‌فروختم میدادم شوهرم😔

بردارم تصادف کرده بود بیمه نداشت شوهر این رفته بود شهرستان مثلاً بیمش رو حل کنه 

خواهرم زنگ زد بمن ک شوهرم نمیتونه آنقدر خرج کنه از کجا بیاره زنگ زده میگه دارم برمی‌گردم بمن چه 

شماها یمقدار پول بریزین ب حسابش بره ب کارهای برادرمون برسه 

منم گفتم خب ما ک نداریم خودت از وضعیتمون خبر داری 

گفت چرا آنقدر پول تو حسابتون هست منم گفتم خب ما اونو برا زایمان گذاشتیم کنار برا بچه هم تا الان هیچی نگرفتیم 

اونم گفت تو شیش ماه دیگ بچت بدنیا میاد از الان داری براش برنامه میریزی؟

درحالی ک دوماه دیگ بدنیا میاد خیلی دلم شکست😔

میشه برا سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین؟😔⁦❤️⁩⁦❤️⁩

😔😔😔😔😔

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا دوتا تاپیک کرونام گزارش بزنید لایک کنید براتون صلوات بفرستم خواهش میکنم با اجازه اسی   &nb ...

زدم 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2728

سلام خواهر جان صبحتون نورانی به لطف خدا، نگران نباش خدابزرگه، 100صلوات میفرستم، انشالله به زودی مشکلات شما بر طرف میشه💚

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام خواهر جان صبحتون نورانی به لطف خدا، نگران نباش خدابزرگه، 100صلوات میفرستم، انشالله به زودی مشکل ...

مرسی عزیزم

میشه برا سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین؟😔⁦❤️⁩⁦❤️⁩

این که دوتا گارگاه و خونه دارن دلیل نیست عزیزم ک همیشه پول داشته باشن ....ماهم مغازه و دوتا خونه و باغ داریم ولی واقعا بعضی وقتها درحد ۱۰۰تومن توکارتمونه ...هرکسی پول میگیره باید پس بده دیگه ...اون بیمه داداشتم ب خودش مربوطه ن به شماو خواهرت ...داماد ک نبایدخرج همه را بده ....شمام ک شرایط مالیت خوب نبود باید حداقل بارداریتو ب تعویق مینداختی ولی الانم غصه نخور پول خواهرتو بده تا دوماه دیگه خدابزرگه ...اگه قرض الحسنه تو محل زندگیتون هست ی وام دستی ازش بگیرین واسه زایمان 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین