2703
2553
عنوان

یعنی میاد سمتم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 28 پست

از آدمایی که سین میکنن ج نمیدن خیلی بدم میاد حتی یه توضیح کوچک نمیدن که اگه ناراحتن از آدم علتش چیه

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از آدمایی که سین میکنن ج نمیدن خیلی بدم میاد حتی یه توضیح کوچک نمیدن که اگه ناراحتن از آدم علتش چیه

هیچ ناراحتی ای نبود و ما خیلی خوب بودیم. چون ناراحتی ای نبود بعد یک ماه پیام داده عاره کرونا گرفتم و بیمارستان بودم. ناراحتی ای بود ابن خیلی راحت مشکلی پیش بیاد میپیچوند سمت من و کاری میکرد ابراز پشیمونی کنم. چون هیچی نبود گفت بگم کرونا گرفتم

میدونم. تمام تلاشم بر اینه که فراموش کنم و سمتش نرم. خداروشکر موفق شدن تا حدودی. همین که دو بار پیام ...

ان شاء الله موفق باشی و با یه مرد خوب که قدرتو بدونه و خوشبختت کنه ازدواج کنی😚

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2720

اره مثلا ازش تشکر میکنی بعد یه خواهش میکنمی کوفتی دردی نمیگه

یه دعا برای رسیدن به خواستم مهمونم میکنی؟؟

رک میگم ممکنه دوراشو بزنه دوباره بیاد یا ممکنه ی نفرو پیدا کرده باشه یا در حال پیدا کردن 

اما درگیر کاراش نشو هر روز از روز قبل بیشتر یادت میره بعد دو س هفته کلا فراموشش میکنی 

تاپیک قبلیت یادمه بیخیالش شو بنظر من اگه اومدم باز ارزش نداره ک ..

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
اصلا کاریش ندارم. فقط خوستم طبق تجربیاتتون بدونم با نظرتون دوباره پیام میده و میاد یا نه

طبق تجربع ی من ادم اینجوری میره هی دوراشو میزنه میاد دورزدنش که تموم شد میاد طرفت ببینه هنو چش انتظارشی عروسک دستش هنو سرجاش هست یا نه خیالش که تخت شد باز میره دنبال دوراش نیتش از پیام دادن فقط اینه که میخواد ببینه بازم یکی هست با تمام کثیفیش بخوادش و برا خودشه میگیری که چی میگم  خوشش میاد اسیرشی منتظرشی

2714
من که جوابشو ندادم. دو بار پیام داد مثل خودش خوندم و جواب ندادم

نده همین کارته که اشتباست دیگه شمارشو بپاک اگرم نخواستی نپاک فقط اصن سین نکن پیام اگر داد همین سینتم اشتباست

نده همین کارته که اشتباست دیگه شمارشو بپاک اگرم نخواستی نپاک فقط اصن سین نکن پیام اگر داد همین سینتم ...

میخواستم مثل خودش باشم. خودش قبل جداییمون ۳ تا پیام دادم سین کرد و جوابمو نداد. فکر کن گفتم مریضم بدنم درد میکنه و اینا خوند جواب نداد بعدش شب بخیر گفتم یعنی شب بخیر من یه پاراگرافه ها خوند و جواب نداد صبح پاشدم دیدم تا دو و نیم شب واتساپ انلاین بود ولی جواب شب بخیر منو نداده باز صبح بهش پیام دادم گلایه حالت دعوا نه ها فقط گلایه که چرا جواب ندادی میدونی من بی توجهی دوست ندارم و این حرفا. اینم یه پاراگراف ها. از هشت صبح انلاین شد پیام منو نخوند تازه ۱۲ ظهر سین کرد پیاممو و جوابی نداد. من چققققدر حقیرم. نه؟ خیلی حقیرم. کسی که تا دو و نیم واتساپه داره کار نمیکنه که با این و اون لاس میزنه اصلا لاسم نزنه وقتی جواب منو نمیده یعنی نمیخواد منو دیگه. الان اگر پیام داد بهم بعد از یک ماه میخواد خودشو خوب نشون بده که عاره من بیشعور نیستم کرونا داشتم بعدن حرف داشته باشه طبق معمول بندازه گردن من و دعوا رو بچرخونه سمت من بگه عاره کرونا داشت بهتم گفتم واست مهم نبود و این حرفا.دلم میخواد عزت نفسمو دوباره به دست بیارم. دلم میخواد بیاد بگه اشتباه کردم فقط باشو من من من من پسش بزنم. اون منو پس زد و احساس حقارت میکنم. دلم میخواد فقط بیاد و پسش بزنم. یعنی میاد؟

میخواستم مثل خودش باشم. خودش قبل جداییمون ۳ تا پیام دادم سین کرد و جوابمو نداد. فکر کن گفتم مریضم بد ...

احتمال داره که بیاد میگم که متوجهه تو منتظری میاد پی ام میده سرگرم شه باز بره از من میشنوی بلاک کن بره با این وضع فقط خودتو اذیت میکنی فراموششم نمیکنی برگرده هم یه جورایی دلتم سیاهه برگشتشم بدرد نمیخوره فقط باید همه چیش از حلو چشت بره کنار منی که اینارو بت میگم جات بودم حتی بدتر تو فک کن ده ماه ده ماه پیام میدادیم یه سال زجر کشیدم از موقعی که بلاکش کردم الان خبرشم بیاد برام اهمیت نداره

احتمال داره که بیاد میگم که متوجهه تو منتظری میاد پی ام میده سرگرم شه باز بره از من میشنوی بلاک کن ب ...

بلاک کردن واسم کاری نداره بخدا. فقط نمیخوام عکس العمل نشون بدم که درگیرشم. اون اصلا نمیدونه حال منو فکر میکنه خوش و خرمم چون عکس و استوری های شاد میزارم همه ش بیرون و اینا میزارم. حتی پیام هم داد من فرداش سین کردم انلاین بودما ولی سین نمیکردم. الان بگیرم بلاکش کنم انگار درگیرشم. استوری هم میزاره نگاه نمیکنم اصلا. میخوام کااامل بفهمه ازدستم داده. بفهمه اصصصلا درگیرش نیستم. بلاک کردن یعنی درگیرشم اونم الان بعد از یک ماه و خورده ای.