2737
2734
عنوان

یعنی میاد سمتم؟

416 بازدید | 28 پست

چند روز بیشتر از یک ماهه قهریم. هیچ دلیلی ام نیست. یهو حواب پیاممو نداد منم دیگه پیام ندادم و این حالت سه هفته طول کشید و بعد از سه هفته اومد گفت روز دختر مبارک من جوابو ندادم پنج روز بعد پیام داد سلام خوبی خبر نمیگیرم بیمارستان بودم کرونا گرفته بودم نخواستم بگیری چند روزه بهترم بازم جوابشو ندادم چون دروغ بود و از صبح تا شب آنلاین بود.

از اون روز از اخرین پیامش دو هفته میگذره و هیچ پیامی بهم نداد. استوری طنز و اینام میزاره راحت.

به نظرتون دوباره میاد بهم پیام بده که معذرت خواهی کنه یا درخواست ادامه دوستی رو بکنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا اینقدر که شما درگیر این دوستی ها هستین ما درگیر شوهر هامون نیستیم ولش کن بخواد میاد خواستگاریت دیگه نخواد هم نمیاد 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
اصلا فکر کن دوباره زنگ زد و پیام داد. کسی که به راحتی دروغ میگه و ناگهان ناپدید میشه میره دنبال لا ش ...

نه بخدا . فقط دلم میخواد پیام بده و براز پشیمونی کنه. بقرآن همین. کدوم دوستی دیگه؟ به قول شما لاشی بازیشو کرد اومد. یعنی دوباره پیام میده؟

کاش عاشق نمیشدم و اینطوری راحت برخورد میکردم

ببین ولش کن هرچی ادامه بدی وابستگی بیشتر میشه و بیشتر عذاب میکشی 

اینقدر قلبتو ذهنتو اعصابت رو درگیر کسی که بهت هیچ تعهدی نداره نکن به خدا از روی خیرخواهی بهت میگم 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
بزارش بره یه ماهش بشه یه سال همچین ادمی ارزش نداره دوست داشتن دلیل خوبی برا گند زدن به زتدگیت نیست& ...

اصلا کاریش ندارم. فقط خوستم طبق تجربیاتتون بدونم با نظرتون دوباره پیام میده و میاد یا نه

ببین ولش کن هرچی ادامه بدی وابستگی بیشتر میشه و بیشتر عذاب میکشی  اینقدر قلبتو ذهنتو اعصابت رو ...

میدونم. تمام تلاشم بر اینه که فراموش کنم و سمتش نرم. خداروشکر موفق شدن تا حدودی. همین که دو بار پیام داد جواب ندادم خب خوبه دیگه. بیشتر پیش بره بهتر میشم

2706