2737
2739
عنوان

بی بی چک زدم روز دهم iui

| مشاهده متن کامل بحث + 3646 بازدید | 64 پست
اره گلم .هاله کمرنگ دیده میشه  تپش قلب گرفتم از ذوق 😍😍 ان شأ الله که بارداری هستی گلم

فدای دل مهربونت .دوستان که میگن اثره آمپولاست.آخه الان روز دهم ای یو آیم و دوازده روز از هاش سی جی میگزره

برام دعا کن واقعی مثبت بشه حالم خیلی خرابه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترخدا برای بارداری من دعا کنید😭😭😭

به حق فاطمه زهرا خدا دامنتو سبز کنه انتظارت تموم بشه به آرامش برسی.من خودم خیلی منتظر بودم چندین ساله سختی می‌کشم میدونم چه درد سختیه

2731
فدای دل مهربونت .دوستان که میگن اثره آمپولاست.آخه الان روز دهم ای یو آیم و دوازده روز از هاش سی جی م ...

آیه الکرسی میخونم برات عزیز دلم 

امیدت به خدا باشه 

منم همینطور .منتظرم خدا جوابمو بده چون ارحم الراحمینه😘😘

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
ببین عزیزم من تجربشو دارم چون آی وی اف کردم فردا دوباره بذار اگه پررنگ تر شد بارداری چون ممکنه اثر ...

عزیزم شما با ای وی اف باردار شدی؟

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

بذار از موعدت بگذره بعد تست بزن ...منم بعد ای یو ای روز ۹و۱۰بی بی چک مثبت شد ولی روز ۱۱پریود شدم ....

انشاالله ک بحق حضرت زهرا مثبته

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2738
بله زدم الان 12روز از تزریقش میگزره به قول شما حتما اثر هاش سی جی هستش.

معمولا تا روز ده اثر آمپول میره کلا

انشالله مامان شدی عزیزم

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸

منم با ای یو ای باردار شدم روز ۱۱ انتقالم تاپیک تورو زده بودم عین همین😃😃😃الانم دارم دخترمو شیر میدم

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
انشاالله به حق فاطمه زهرا لطف خدا شامل حالت بشه و دامنت سبز کنه .منم دعا کن واقعا باردار باشم خیلی س ...

انشاالله خداازدهنت بشنوه

ی صلوات واسم میفرستین.منم باردار شم وصحیح وسالم بیاد بغلم بدون مشکل خاصی.😓😭😭😭😅
2706