2733
2739
عنوان

خییییلی دلم گرفته

164 بازدید | 21 پست

میدونم نباید کم اورد میدونم نباید خسته شد میدونم زندگی ادامه داره فقط دلم خواست یه گوشه ای وایسم و بگم خسته ام ویکی بفهمه ..فقط نشنوه ها ....بفهمه..

امروز صبح هم بچه پسرعمه شوهرم بدنیا اومد...هر جفت پسر عمه هاش بعد از ما عروسی کردن یکیش دخترش یکسالشه یکیش پسرش امروز دنیا اومد...دلم خیلی گرفته..بخدا حسودی نمیکنم حسرت اون چیزی که ندارم و میخورم دلم میخواد منم مادر بشم...من دوبار سقط کردم..استوری های اینا هم یه طرف.جاریم خواهرشونه..کشتن خودشونو از بس چشم نظر گذاشتن زیر عکساش..منم دلم میخواد بچه دار بشم خدایا یه نظری کن..از صبح تا حالا دارم گریه میکنم..

پسر عمه هاش با شوهرم همسن و سالن بیشتر غصه اونو میخورم که میبینه همه پدر شدن غیر خودش..ولی بخدا به رو خودش نمیاره هیچوقت اسم بچه رو اصلا نمیاره...بچه ها پنج روزه عقب انداختم برام دعا کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اینجور نکن با خودت،بخدا این دنیا ارزش غصه خوردن نداره،استوریاشونو نگاه نکن اگه بهت فشار میاد

خیییلی اعصابمو خرد میکنن با استوریاشون...بیصداش کردم..به مامانش هم تبریک گفتم..ولی بخدا اینقدردلم پر شده که حس میکنم هر ان میترکه

خیییلی اعصابمو خرد میکنن با استوریاشون...بیصداش کردم..به مامانش هم تبریک گفتم..ولی بخدا اینقدردلم پر ...

بیخیال بابا،درسته بچه خوبه،ولی درد سرش هم زیاده،سعی کن ذهنتو ب چیزای دیگه مشغول کنی،فیلم،کتاب،سریال،بچه دار هم میشی ایشالا

اینجوری فقط خودتو آزار میدی،بجا اینکارا تحت نظر ب ماخصص زنان خوب باردار شو،الان دیکه علم اینقد پیشرف ...

البته الان پنج روزه عقب انداختم..داروخانه اینجا نداریم کسی هم نیست بره برام بی بی بخره..کاش حداقل میفهمیدم باردارم یا نه

2706