2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ببین درصد خطای آزمایش خون که بالاست

نمونه ترشح ته حلق که اگه عالی و درست انجام بشه فقط ۶۳درصد میتونه مشخص کنه که کروناست که اونم با توجه به نمونه گیری خیلی سختش که شرایط خاصی داره نمیتونه قطعی مشخص کنه

می مونه اسکن ریه که تا خدایی نکرده تنگی نفس و علاعم شدید نداشته باشی دکتری نمینویسه

من جای شما باسم دو هفته خودمو قرنطینه میکنم

حساااابی سوپ‌مقوی و ویتامین سی و مایعات فرااااون میخورم 

اگه خداییی نکرده طی دو سه روز آینده رو به بهبود نرفتی بعد برو

ببین درصد خطای آزمایش خون که بالاست نمونه ترشح ته حلق که اگه عالی و درست انجام بشه فقط ۶۳درصد میتون ...

الان من 10 روزه خودمو قرنطینه کردم با بچه هام چون هفته پیشش تست برادرشوهرم مثبت ماهم چند روز قبلش پیشش بودیم از وقتی فهمیدم دمنوش و ویتامین سی و غذای مقوی زیاد خوردیم ولی از روزی که فهمیدم تو قفسه سینم احساس سنگینی دارم دو روزه این حس رفته حالا زده پشتم سمت چپم به چهل سی هم زنگ گفت به خاطر استرس تا پنجشنبه صبر کن علائم اصلیو نداشتی یعنی خداروشکر مشکلی نیست

الان من 10 روزه خودمو قرنطینه کردم با بچه هام چون هفته پیشش تست برادرشوهرم مثبت ماهم چند روز قبلش پی ...

خداروشکر

من تنگ نفس اذیتم میکنه ب خاطر همین بعدم باید بالاخره مطمئن شیم تا تحت نظر ی دکتر باشیم

2706