2733
2739
عنوان

شوهرم قراره بره واسه کار یه شهر دیگه ولی امروز دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1617 بازدید | 92 پست
خب عزيزم بيام بهش بگم اره بدو دنبالش وااااي چرا شيو كرده حتما داره خيانت ميكنه صد در صد خيانت ميكنه، ...

اره والا راست میگی .قبول دارمت.خدا کنه همه سرشون به زندگیشون گرم باشه والا بااین وضعیت اقتصادی و غم و غصه کورونا این دیگه زجر کشندست.ولی قبول دارم باید خونسرد بود 🤗

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره والا راست میگی .قبول دارمت.خدا کنه همه سرشون به زندگیشون گرم باشه والا بااین وضعیت اقتصادی و غم ...

❤️❤️🌹💐

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2728

حالا یبار خاسته صافش کنه توچرا حساسی توهم تا اون نرفته برو صافش کن بگو تونیستی عرق سوز میشدم اونجوری

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  
وا چه معنی داره می خواد بره یک شهر دیگه و از زنش جدا باشه و شیو کنه اینا رو حتما مامانش بهش یاد داده ...

وای بسه دیگه چه ربطی داره شوشو هم نگو حاله آدم بهم میخوره

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2738
وای بسه دیگه چه ربطی داره شوشو هم نگو حاله آدم بهم میخوره

دارم مسخره بازی در میارم😑😑😑😑

اگر چشمات می بینه لایک نکنننننننننن  می هیچی دوباره برگشتم ۵ساله اینجام انقدر که بعضی گزارش زدن رفتم تو تعلیق ..من دیگه هیچ وقت عکسمو نمی زارن مریضین میگین بزار وقتی میزارم میگین خوب خوشگلی شورشو در آوردی آنقدر عکس گزاشتی باید بهت بگم تویک حسود بدبخت عقده ایی هستی درگیر مریض ...بهم یاد دادن همیشه با آدمایی که مشکل مغزی دارن حرف نزن بعضی واقعا خیلی بیشعورن اینجا تمام.  
اووو جالب صد  حالا حس درونیت چی میگه من این جور وقتا ب قدری شاخکام تیز میشه ک حد نداره حس ششمم ...

منم همین طودم.. نراشتم ب روز بگذره فهمیدم 

تو عقد بودیم البته

سلام سلام خوشگلا😍منو اگه تو تاپیکای خیانتی مادر شوهری نامردی کتکی کلا انرژی منفی دیدین حق داری بزنید تو ملاجم لطف کنین اگه فراموشم شد یادم بندازین😉😘عاشقتونم

قبل از که بره باهاش رابطه  کن تا خیالت راحت باشه هم اون خالی بشه دیگه نتونه کاری بکنه و هم اینکه اگرم نخواست باید شک کنی دیگه

چه ڪردم بــا خودم ڪه مــــرگ و زندگــــی برام فرقی نداره...💔   💔رنجیـــدم ولی خنـــدیدم ڪسی نفهمیــد کہ چقـــدر درد دیدم...💔.💔.💔

یا اینکه باهاش برو بگو حوصلم سررفته

چه ڪردم بــا خودم ڪه مــــرگ و زندگــــی برام فرقی نداره...💔   💔رنجیـــدم ولی خنـــدیدم ڪسی نفهمیــد کہ چقـــدر درد دیدم...💔.💔.💔
2706