2733
2734
عنوان

شوهرم قراره بره واسه کار یه شهر دیگه ولی امروز دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1617 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اما بچه ها نزارید همسراتون تنها برن شهرستان. پدرشوهر من چند ساله تو شمال شهرک سازی میکنه مدام شماله . من میدونم میشنگه.  یعنی اول از تنهایی به راه بد کشیده میشن بعد دیگه عادی میشه . یک بار یه اس ام اس اشتباهی داد رو گوشی من 😑😑😑 

چند بارم تو شمال تو اتاق خواب گیره مو و کش مو دیدم که مال ما نیست .این دخترای کم سن واسه پول متاسفانه قید خیلی چیزارو میزنن تو این اوضاع اقتصادی .شیش دونگ حواستون و جمع کنید 

2731
وااااي حساسيت تا اين حد😫😫😫😫 بزاريد شوهراي بيچاره نفس بكشن راحت باشن،

اخه تو زجرشو نکشیدی و خداکنه نکشی.من مثلا خواب بودم یه چیزایی هم میدونستم شوهرم از بغل کشو یه کا ن دوم برداشت رفت.و ....

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
اما بچه ها نزارید همسراتون تنها برن شهرستان. پدرشوهر من چند ساله تو شمال شهرک سازی میکنه مدام شماله ...

شبی که مردها نفس راحت بکشن فردا شلوارشون شده دوتا

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
2738
خب شوهر منم ازم دوره پس باید خطکش بذارم رشد موهاش چک کنم 😅

نه فداتشم این کارش میگه غیرعادیه.یکی روالشه یکی نه

اخه تو زجرشو نکشیدی و خداکنه نکشی.من مثلا خواب بودم یه چیزایی هم میدونستم شوهرم از بغل کشو یه کا ن د ...

خب عزيزم بيام بهش بگم اره بدو دنبالش وااااي چرا شيو كرده حتما داره خيانت ميكنه صد در صد خيانت ميكنه، خب اين حرفم جز استرس چي داره؟ خب بايد خونسرد باشه چكار كنه، والا حريف مردا نيستيم، اينقد مطمئن نگو زجرشو نكشيدي گلم،

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2706