2737
2734

بعد یه دعوای بد هولم داد گفت جمع کن برو

منم رفتم کیفمو برداشتم و اماده شدم.جلومو گرفت گفت هرجا میری صبح برو.

البته نه پشیمون بود نه دلش سوخت.فقط چون دخترم دنبالم گریه کرد نزاشت برم.گفت صب بچه رو باخودم میبرم تو هرجا میری برو

الان من موندم و غرورم که اجازه نمیده بمونم.اما کجا برم.منکه نمیخوام پدر مادرم بدونن چی شده

جایی رو هم ندارم برم

تا صب خوابم نبرده و داشتم فکر میکردم چیکار کنم.اونم بعد از اون جور بیرون کردنم...

اصلا چقدر حقیرم که هنوز تو این خونه ام

اونی ک باید بره همیشه مرده ن زن ناراحته هری پاشه بره 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جالبه بچت رو انگار نه انگار

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728

بیجا کرده

هروقت گفت برو، بگو مهریه‌ام رو بده، حتما میرم

اینجا فقط خونه‌ی تو نیس که که با امر تو بذارم برم، اگه ناراحتی، راه بازه، بفرما برو، اما حق تعیین تکلیف کردن برای من رو نداری

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2738

خونه رو هیچوقت ترک نکن

مخصوصا ک بچه داری

اگه گف چرا نرفتی

بگو تو ناراحتی برو بیرون :)

من بخاطر بچم موندم

بعدم دیگه سر ب سرش نذار ان شا الله ک اشتی میکنین

زن و شوهر دعوا کنن و ... باور :)

آدم امن زندگی آدم ها باشیم...🦋

خواهرش چندوقت پیش ساعت یک شب از مسافرت برگشت.کلید نداشت زنگ مارو زد درو باز کنیم.تو یه ساختمونیم

بعدم اومد خونمون نشست خسته و کوفته که وای چقدر خسته شدم‌.نه نهار خوردم نه شام

منه احنقم دلم یوخت پاشدم براش غذا گرم کردم.نشست تا ساعت دو و نیم

ما دیر میخوابیم.اونم میدونه اما حق ندلشت اون موقع شب بیاد خونمون که

دیشب الکی الکی بحث رسید اینجا و گفتم من همیشه لز خواهرت پذیرایی کردم.شام نگهش داشتم.احترام کردم اما حق نداشت اون موقع شب بیاد خونه ما.اونم چون ما بیداریم.اصلا شاید من لباس خواب تنمه.اقا بهش برخورد که تو دورویی.چی میشه مگه!!

گفتم تو پرو شدی که من لینهمه احترام کردم.حالا برای یبار گله کردم بهت برخورده و بحث ادامه پیدا کرد تا نا کجاهاا

2706