2733
2739
عنوان

خانمای با تجربه کمک کنید 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 41 پست
دیگه اینجوری که نمیتونی تصمیمتو بگیر

خب نمیتونم تصمیم بگیرم قضیه اینه 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توضیح کلی اینکه منو از بعضی چیزا محروم کرد مثل اینستا داشتن ، خودشم پاک کرد  به چن باری هم وخت ...

باید ببینی علت اینکه تا الان موندی چیه؟ وابستگیه یا دوست داشتن؟ دوست داشتن همراه احترام هست یا نه؟ این فرد با اون چیزی که تو ذهنت ساختی و عاشقش هستی چقدر شباهت داره؟ وقتی میاد پیشت یا تلفنی حرف میزنی آرامش داری یا بی‌قراری؟

توهین هایی که کرده در چه حد بوده؟

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2731
چرا دعوا کرد با چه کیفیتی دعوا کردید؟ کتک کاری؟ فحش کاری؟

ن در اون حد نبود 

فحشم نبود 

یسری توهین بود 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
باید ببینی علت اینکه تا الان موندی چیه؟ وابستگیه یا دوست داشتن؟ دوست داشتن همراه احترام هست یا نه؟ ا ...

علت اینکه تا الان باهاش موندم اینه ک دوسش دارم 

رابطه هم داشتم باهاش 

سه چهار بار دعوا کردیم و اون بهم توهین کرد 

البته بعدش حالش از منم خراب تر بود 

با چیزی که توی ذهنم بود ۹۰ درصد تشابه داره 

ولی اون ۱۰ درصدم کافیه منو خورد کنه

2738
بحثتون رو چی بوده

من کش دادم دست گزاشتم رو زخماش اونم اینطوری کرد