2733
2734
عنوان

برادر شوهر مفت خور من

719 بازدید | 30 پست

مجرده تن لش تو خونه س از شوهر من پول میگیره

خسته شدم به نظرتون چیکار کنم؟

شوهرم میگه نمیتونم وقتی رو میزنه پول ندم

آخه مگه یه بار دوباره کاره همیشگیشه

سرکارم نمیره

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

پس هم نمیده؟

خرجتو ببر بالا غنیمت نکن واسش 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنهاراحش اینه که دایم خرج رودست شوهرت بذاری تاپولی براش نمونه که بخواد بده به برادرش یاحداقلش اینه وایه چیزی به دلت نمیمونه که بخوای حرص بخوری

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
2728
به مادرشوهر پدرشوهرتون نمیتونین خودتون بگین زیرپوستی؟؟

پدر ندارن مادرشم یه حقوق بازنشستگیه که به این نمیده

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
تنهاراحش اینه که دایم خرج رودست شوهرت بذاری تاپولی براش نمونه که بخواد بده به برادرش یاحداقلش اینه و ...

به نظرت مستقیم به برادرشوهرم نگم؟

بگم دست از سر زندگی من بردار

2738
خب خودتون نمیتونید مستقیم بهش بگید؟؟

میخوام بگم ولی ترسم اینه شوهرم ناراحت بشه

به نظرت مستقیم به برادرشوهرم نگم؟ بگم دست از سر زندگی من بردار

نه چون معمولا اینجورافرادزبون درازوپروهستند فکرنکنم اثری داشته باشه تازه یه چیزی بهت میگه بدترناراحت میشی

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
نه چون معمولا اینجورافرادزبون درازوپروهستند فکرنکنم اثری داشته باشه تازه یه چیزی بهت میگه بدترناراحت ...

خودمم همین فکرو میکنم پس راه حلش چیه

😐😐😐😐وااااای اره نزار شوهرت بده بلک ی تکون بخوره

چیکار کنم چهارساله دارم میگم نده باز کار خودشو میکنه

گفتم حامله بشم شاید داداشش خجالت بکشه بگه خرج دارن

ولی دریغ از یه اپسیلون خجالت

2706