2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره میشه ولی بشرطی ک استقامت ی خونه دیگه رو داشته باشه ....اگه نداشت باید ستون بزنی ک فشار رو خونه نیاد

زندگی را نفسیست...ارزش غم خوردن نیست ....انقدرسیربخند...تاک ندانی غم چیست...!
بله میشه البته 

سلام عزیزم مرسی من مامانمینا میخوان ی خونه بخرن خونه ی زیرزمین داره یه نیمچه هم پله میخوره میره بالا اشپز خونه جدا و اتاق و اینا من میخوام ی واحد روش بسازم ک پله بخوره جدا امکانش هست؟نمیدونید هزینش چقد میشه

اره میشه ولی بشرطی ک استقامت ی خونه دیگه رو داشته باشه ....اگه نداشت باید ستون بزنی ک فشار رو خونه ن ...

پس در هر صورت شدنیه...از هزینش اطلاع ندارید؟بعد مساحتش هرچقد بخوام میتونه باشه؟یعنی لازم نیست بر اساس اون خونه دیگه بسازم؟

2738

سلام اول نیاز مجوز شهرداری هست 

که کارشناس میفرسته 

اگر بشه مجوز ساخت میده 

اگر نه میگه مثلا باید ستون زد فلانجای خونه تا استقامت اوکی شه بشه ساخت 

یا میگه نمیشه ...

استعلام باید بگیرید ببینید زمینتون احازه ساخت چند واحد هست 

سلام اول نیاز مجوز شهرداری هست  که کارشناس میفرسته  اگر بشه مجوز ساخت میده  اگر نه ...

تشکر💕اگه یه خونه رو بسازم مثلا ۸۰متر بقیش بشه حیاط توی طبقه خودم میشه بعدا به خونه اظافش کرد؟

پس در هر صورت شدنیه...از هزینش اطلاع ندارید؟بعد مساحتش هرچقد بخوام میتونه باشه؟یعنی لازم نیست بر اسا ...

اجازه ساخت شهرداری باید بگیری اون مشخص میکنه چه متراژی باید باشه ...

2706