2726
عنوان

دوستان ي لحظه بياين 😔

148 بازدید | 26 پست

٥ شنبه عروسي خواهرم بود من نرفتم ؛ الان ب مامانم گفتم ١٤ روز نياين اما الان ب شدت ب مامانم نياز دارم بياد خونم ؛ ماسك بزنه ب بچم نزديك نشه اشكال نداره ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه گلم اون اگه واقعان کرونا داشته باسه هرچی دس بزنه میکروبی میشه

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2728
نه نزار بیاد الان میگن بچه ها میگیرن منم بعد سه ماه میخاستم برم خونه مامانمم با این وضع ترسیدم عمرا ...

ب شدت نياز دارم بياد ؛ كار دارم ؛ خب نزديكش ك نميشه بوسش ك نميكنه ؛ والا از كار شوهرم ك خطرناك تر نيست ؛ بچه ها يا نوزادا ؟ آخه من پرسيدم از دكترش گفت نوزاد چون شيرمادر ميخوره اگه بگيره مثل سرماخوردگيه 

نمیشه گلم اون اگه واقعان کرونا داشته باسه هرچی دس بزنه میکروبی میشه

عزيزم از كار شوهرم خطرناك تر نيست با ٢٠ تا آدم سروكار داره ك توشون كرونايي هم بوده ؛ اون هر روز خونست و بچه رو بغل ميكنه ديگه 

نیاد بهتره. من با این که هیچ جا نرفتم ولی الان تب و لرز دارم واقعا ارزش نداره سلامتیتونو به خطر بند ...

عزيزم هر تبي واس اون نيست ؛ خواهرم و دومادمونم تب كردن اما تست دومادمون منفي شد و خواهرمم ي روزه خوب شد نترس ؛ ب شدت نياز دارم بياد اگه اون نياد مجبورم ب مادرشوهرم بگم بياد 

عزيزم از كار شوهرم خطرناك تر نيست با ٢٠ تا آدم سروكار داره ك توشون كرونايي هم بوده ؛ اون هر روز خونس ...

گلم مامان علایم کرونا داره؟

اگه نداره بگو بیاد ولی با رعایت بهداشت کامل

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
ب شدت نياز دارم بياد ؛ كار دارم ؛ خب نزديكش ك نميشه بوسش ك نميكنه ؛ والا از كار شوهرم ك خطرناك تر ني ...

ا

اتفاقا منم نوزاد دارم ولی ربطی نداره دکتر پسرای من گفت اینبار ب هیچکس رحم نمیکنه همه گیر شده حتی گفت این ماه چکاپ نیار فقط مشکلی داشت بیارر

اگه خیلی گیری بگو بیاد دیگه بگو ماسک بزنه رعایت کنه انشالله چیزی نمیشه

خداجونم‌شکرت
گلم مامان علایم کرونا داره؟ اگه نداره بگو بیاد ولی با رعایت بهداشت کامل

ن خداروشكر دو روزه ميگذره علائمي نداره ؛ حالم اصلا خوب نيست بايد بياد ؛ افسردگي گرفتم سر ي سوسكي ك تو آشپزخونه بود فرار كرد نكشتمش تا الان بيدارم 

ن خداروشكر دو روزه ميگذره علائمي نداره ؛ حالم اصلا خوب نيست بايد بياد ؛ افسردگي گرفتم سر ي سوسكي ك ت ...

😂عزیزم خوب زنگ بزن به شوهرت بگو بیاد نفلش کنه

2706