2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنام خدا

خیلی خوشحالم امروز

نامزدیمه

من ۷ماه پیش شدبدا دچار زگیل تناسلی شدم خیلی درمان کردم اما برگشت تا اینکه اتفاقی با دکتر مهدیزاده اشناشدم.

وقتی خیلی دلشکسته بودم بهشون زنگ زدم و گفتم بیماریمو گفت نران نباش این ویروس با تقویت سیستم ایمنی بدن بعد ۶ماه از بین میره .

یژری قارچ بم داد استفاده کنم.قبلش چکاب کلی ویتامینارودادم .افتضاح بودم ویتامین دی اهن همه چی پایین.

بعددوماه استفاده دوباره ارمایش و خیلی بهترشدم عفونت واژن که علایمی از ویروس اچ پی وی هست بعد دوماه از بین رفت.و زگیل ها تو این دوماه از بین رفتن .نشونه خوبی بودکه راهو درست رفتمه.تا الان که شده ۵ماه و خیلیخوشحالم که روزبه روزبهترشدم و بعد ۶ماه که زگیل نزنم مبدونم ازمایشزگیل تناسلی بدم و منفی شده باشه.خواستم اینوبگم که اگر کییرومیشناسید که مث من مشکل داره.شماره دکتذو با کانالش بدم هم مشاوره بشید هو نظرات بیمارایی که درمان شدن رو بخونید

2731

چقد اشتباه تایپی داشتم .بعد ۶ماه که عود نداشته باشم ازمایش اصلی رومیدم که منفی شدمه.خیلیارودیدم درمان شدن کانالشومیزارم برید ببینیداین شماره دکتر مهدیزاده +۰9128431824ساعت ۹تا۱۱شبا میتونید مشاوره بگیرید خیلی مهربونه

@iranshiitakeاینم سایت وکانالش

هیچکسو مجبورنمیکنم بره 

اما فقط میخوام هرکی خوب شد دعام کنه و فاتحه بفرسته برامادرم

سلام عزیزم اتفاقا من دوستی رو میشناسم که تازه عروسه و دچار این مشکل شده و بشدت خودشو باخته ممنون میش ...

@iranshiitakeحتما پیگیر بشه شبا ۹تا۱۱ بزنگه دکتر مهدیزاده مشاوره میده قشنگ ارومش میکنه و خیالشراحت میشه بگو خوب شد دعام کنه منم مث خودش مشکل داشتم نران نباشه خوب میشه

@iranshiitakeحتما پیگیر بشه شبا ۹تا۱۱ بزنگه دکتر مهدیزاده مشاوره میده قشنگ ارومش میکنه و خیالشراحت م ...

چشم عزیزم ممنون من حتما در اختیارش میزارم ممنون که بفکر بقیه هم بودید 

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی
2738
چشم عزیزم ممنون من حتما در اختیارش میزارم ممنون که بفکر بقیه هم بودید 

فداتشم خیلی دوس دارم بقیه هم خوبشن چون میدونم ذدم چق  خودشو میبازه .دکترا میگن درمان نداره .که پول لیزر و فریز بگیرن اما دکتر مهدیزاده میگه توکلت به خدا باشه و۶ماه اروم باش و این داروهارو استفاده کن از درونت پاکش کن ازمایشت منفی میشه.من وقتی دیدم هر دوماه ویتامینام اهنم چقد بالامیرفتن وزگیلام همه بدون درمان از بین رفتن فهمیدم کارش درسته.

فداتشم خیلی دوس دارم بقیه هم خوبشن چون میدونم ذدم چق  خودشو میبازه .دکترا میگن درمان نداره .که ...

اتفاقا این خانومی که من میگم دکترش گفته از نوع خطرناکشه و اصلا هم درمان نداره خیلی هم خودشو باخته بیچاره حالا دوستم آنلاین شه من شات واسش میفرستم که برسونه دست اون بنده خدا یکم امیدوار شه واقعا خدا خیرتون بده هم شمارو که بفکر بقیه هستید هم دکتر مهدی زاده که رسالت واقعی شغلشو بجا میاره 

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی
برای مادرتون فاتحه خوندم روحشون شادهمنشین خانم فاطمه زهرا باشن ان شاءالله

خدا رحمتشون کنه منم فاتحه میفرستم حتما روحشون شاد

2706