2733
2734
عنوان

راهنماییم می کنید ؟

138 بازدید | 7 پست

من یه دختر ۱۴ سالم و کلاس دهم می خواهم برم رشتهی ریاضی و علاقه ی خیلی شدیدی دارم به کامپیوتر به نظرتون شرکت کنم المپیاد کامپیوترو یا نه تورو خدا نظرتونو بهم بگید و اگه بله چه کتاب هایی بخونم و اگه از الان شروع کنم میرسم یا نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتره با ی مشاور تحصیلی مشورت کنی عزیزم 

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2731

سلام گلم

راستی اینجا نیا محیطش واقعا برای سن تو مناسب نیست

از درس و زنرگی میوفتی

منم معتادش شدم باید ترک کنم چون کنکور دادم سال دیگههههههههه

تازه من که 17 سالمه نمیام زیاد

راستییییییییی

سال دهم رو شوخی نگیر

المپیاد هاهم کاملا با اون چیزی که متوسطه اول دیدی فرق میکنن و براشون باید کتابای تخصصی خودشو بگیری

واینکه دهم یکمممم سختههههههه

و 90 درصد دانش آموزا افت تحصیلی پیدا میکنن

بایه دست چند تا هندوانه میخوای برداری؟

خوب اگه کامپیوتر میخوای چرا نمیری اون رشته؟

ولی اول از همه با معلمتون یا کسی که المپیاد داده مشورت کن

چون منم سال دهم(تجربی بودم)همچین اعتماد به نفس داشتم که نگووووو

فکر میکردم میتونم المپیاد شرکت کنم

ولی دبیر زیستم گفت بهتره نری

الان واقعا به حرفش رسیدم

سلام گلم راستی اینجا نیا محیطش واقعا برای سن تو مناسب نیست از درس و زنرگی میوفتی منم معتادش شدم ب ...

خوب برای کامپیوتر اگه در آینده بخواهم مهندس کامپیوتر بشم باید برم ریاضی دیگه و آره میدونگ که خیلی سخته ولی می خواهم با تمامم وجودم تلاشمو بکنم یا زمین می خورم یا پرواز می کنم و چشم دیگه اینجا نمیام 

2738