2726

منم نمیشم ۳۸ روزه سقط شده بچم.باردارم نیستم امانمیشم دیروز سونو واژینال دادم گفت اندومتر ۸ هست اصلا الان زمان پری نیست.فقط اعصاب داغونش میمونه برای ادم

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزيزم متاسفم😔واسه چى سقط شدن؟ چند هفته بودن؟😔

توی ۱۱ هفته گفتن رشدش تو هفته ی ۷ متوقف شده باورم نمیشد باتوهم زندگی میکردم خدا برای احدی نیاره چقدر روزهای بدی داشتم از تیکه و طعنه هم نگو ها.آز اسپرم شوهرمم هم خوب نبود عمل واریکوسل هم نمیکنه.الان کلی دارو و ...به تشخیص خودم خریدم میدم بهش.اقا نازم میکنه

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
منم نمیشم ۳۸ روزه سقط شده بچم.باردارم نیستم امانمیشم دیروز سونو واژینال دادم گفت اندومتر ۸ هست اصلا ...

برای شما عادیه چون سقط داشتی خون ازت رفته الکیو بی جهت رفتی سنو

خدایا کمکم‌ کن❤
برای شما عادیه چون سقط داشتی خون ازت رفته الکیو بی جهت رفتی سنو

فکر کردم باید سرموعد بشم.اما هیچ خبری نیست.راست میگی خدا به هممون یذره طاقت بده

فکر کردم باید سرموعد بشم.اما هیچ خبری نیست.راست میگی خدا به هممون یذره طاقت بده

اره من سابقه شو داشتم عادیه نگران نباش بعدش هم بعد از واریکوسل هم احتمال بارداری پوچ خیلی زیاد میشه 

خدایا کمکم‌ کن❤
اره من سابقه شو داشتم عادیه نگران نباش بعدش هم بعد از واریکوسل هم احتمال بارداری پوچ خیلی زیاد میشه& ...

بعد از عمل؟ یا کلا با واریکوسل احتمال پوچ بالاست؟

بعد عمل هم هس?شما بارداری چندمتؤنه

من از اولین بارداریم یه پسر یازده ساله دارم و این یکی از اولین بارداری ازدواج دومم بود

2706