2726

الان یهو سوزش و تکرر ادار و درد پهلو گرفتم ادرارم پررنگ و بودار شده

چنماه پیشم داشتم رفتم اورولوژیست قرص داد خوب شد الان فک نکنم سریع بتونم متخصص کلیه گیر بیارم پیش دکتر عمومی برم بلده؟؟چه قرصایی بخرم اگه دکترم نرفتم یا چ کاایی کتم خوبه؟؟تحملشو اصلا ندارم😭😭😭😭😭😭😭

دنیا هم بگیرم باز همسرم تنها افتخار زندگیمه😍

منم چن وخ پیش داشتم عزیزم پیش ی دکتر عمومی رفتم ۶تا آمپول داد ۱۲ساعتی خداروشکر خوب شد

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

برو مطب ماما.

یا از داروخونه قرص واژینال بگیر،با بتادین اسمش ک رو تیوپه یادم رفته.بگیر داخل واژنیه استفاده کن آب رو آتیشه.

بعد ایناهم روزی نیم ساعت بشین تو لگن ابو ی قاشق جوش شیرین.معجزه میکنه.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فنازومکس خیلی قرص خوبیه علائمشو از بین میبره و انگار هیچی نبوده تا وخ بگیری بری دکتر

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
فنازومکس خیلی قرص خوبیه علائمشو از بین میبره و انگار هیچی نبوده تا وخ بگیری بری دکتر

سرخود داروخونه میده؟؟میترسم بخورم صرر داشته باشه دکتر نداده

سرخود داروخونه میده؟؟میترسم بخورم صرر داشته باشه دکتر نداده

اره میده من ک قبل این امپولا دکترماما بم از اونا میداد ولی اونا واسه چن ساعت خوبه دوباره برمیگرده

فقط تا میتونی اب بخور روزی دو سه تا پارچ اب بخور . اینقد بخور تا ادرارت شفاف بشه

پارچ اب بزا کنارت هر دقیقه یه لیوان بخور 

اگه خوب نشدی بیا هرچی خاستی بهم بگو

خدایا به من و عشقم نی نی خوشگل و سالم بده خیلی خیلی زود 🙇‍♀️🙋‍♀️👨‍👩‍👧👪
فقط تا میتونی اب بخور روزی دو سه تا پارچ اب بخور . اینقد بخور تا ادرارت شفاف بشه پارچ اب بزا کنارت ...

اره اب ‌ ک عالیه ولی من نمیتونم دایم بخورم تهوع بهم دست میده تشنم نباشه😥😥

اره میده من ک قبل این امپولا دکترماما بم از اونا میداد ولی اونا واسه چن ساعت خوبه دوباره برمیگرده

همون صب میرم دکتر عمومی اول ببینم چی میده

اره اب ‌ ک عالیه ولی من نمیتونم دایم بخورم تهوع بهم دست میده تشنم نباشه😥😥

دیگه الان مجبوری باید بخوری. من پارسال عفونت ادارای گرفتم طوری که اصلا دیگه ادرارم نمیومد دکترم بهم قرص داد ولی گفت اینا بدردنخورن تا میتونی آب بخور 

خدایا به من و عشقم نی نی خوشگل و سالم بده خیلی خیلی زود 🙇‍♀️🙋‍♀️👨‍👩‍👧👪

دکتر زنان برو. ی قرص کوچولو میده زیر ده دیقه علائم رو برطرف میکنه.

اورولوژیست مگ برا آقایون نیس فقط🙆🙆

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706