2733
2734
آقا تو فکر کن من هم کورم و کر ‌‌دور از جون خوب....فقط بدون پول تو کارتمه ...حالا میدونم خسته ای ‌.ول ...

اول گرفتن کد بورسی بعد ورود با سرمایه کم و آموزش و آموزش و آموزش..در کل نگران نباشید در حال حاضر اوضاع بازار بورس خیلی خوبه..و به قول خودتون آدم دور از جون کور و کر هم که باشه تو این بازار سود میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دمت گررررم ک جواب دادی ...🌹🌹🌹🌹

خواهش میکنم..همونطور که گفتم‌ اگر سرمایتون کمه فقط‌زوم‌کنید روی عرضه اولیه ها..اگر سرمایه‌دارید و استعداد و زمان یادگیری هم دارید شروع به آموزش کنید..گذینه سوم هم این میتونه باشه که سرمایه  دارید ولی استعداد یا زمان یا حوصله برای یادگیری ندارید..در این صورت هم چند تا سهام استخون دار بخرید و منتظر بشید سود بده بهتون..موفق باشید

ببینید عرضه اولیه‌ ها رو‌ ‌اول که میخواید بخرید یعنی زمان‌ اولین عرضه شما نمیتونید هر چقدر که میخوای ...

سلام.. من قبلا کد بورسی گرفتم..از کارگزاری کشاورزی.. الان برا شروع باید چیکار کنم.؟؟؟؟. البته رمز و کدهام رو هم ندارم

سلام.. من قبلا کد بورسی گرفتم..از کارگزاری کشاورزی.. الان برا شروع باید چیکار کنم.؟؟؟؟. البته رمز و ...

به یکی از شعب کارگزاریتون‌مراجعه کنید و اگر دسترسی به این شعب براتون‌سخته به یکی از دفاتر پیشخوان برید شاید بتونن کمکتون‌کنند

به یکی از شعب کارگزاریتون‌مراجعه کنید و اگر دسترسی به این شعب براتون‌سخته به یکی از دفاتر پیشخوان بر ...

ممنون..

الان چه سهامی رو پیشنهاد میدین که سود دارن؟؟؟

بجز عرضه اولیه

2738
به یکی از شعب کارگزاریتون‌مراجعه کنید و اگر دسترسی به این شعب براتون‌سخته به یکی از دفاتر پیشخوان بر ...

الان گوگل زدم یه سامانه هست ک استعلام میکنه کد بورسی رو estelam.ime.co. این بنظر شما معتبر نیست ک بخوام انلاین کد رو بازیابی کنم؟ 

الان گوگل زدم یه سامانه هست ک استعلام میکنه کد بورسی رو estelam.ime.co. این بنظر شما معتبر نیست ک بخ ...

من‌امتحان کردم پیام داد "شما کد بورسی ندارید" همون‌از طریق نمایندگی اقدام‌کنید

ببخشید بنده از کارگزاری آتیه مزاحمتون می شم🌹🙏

راستش می خواستم خدمتتون عرض کنم به ما افتخار بدید تا در کارگزاری آتیه (گرید الف) در خدمتتون باشیم🌹🙏

✅کارگزاری مون خلوته و سرعتمون خوبه مخصوصا تو سرخطی ها عالیه

✅پنل معاملاتی آنلاین پلاس و همراه پلاس هست

✅ثبت نام آنلاین بورس کالا هم داریم (ویژه خرید خودرو) ✅معاملات آپشن رو هم پشتیبانی می کنیم

✅پشتیبانی مون هم خوبه

✅نکته خیلی مهمش اینه که در کمتر از ۵ دقیقه بصورت غیرحضوری کد آنلاین می تونید بگیرید😃

شک ندارم راضی میشید هم از سرعت سیستممون و هم از خدماتمون🙏🌹

فقط کافیه برای ثبت نام از طریق لینک زیر وارد صفحه ثبت نام کارگزاری ما بشید🙏

https://sejam.atieh-broker.ir?MK=HmdBualiA110

تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر و پشتیبانی   08132520333  

آیدی تلگرام جهت پشتیبانی آنلاین  atiehbroker1@