2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نهایت ۱۶ سالش باشه این  من نمیدونم خانواده ها چجور رفتاری با این بیچاره ها دارن این حجم از عقد ...

بنظرم استارتر با این پست، گریه ش میگیره

چون قلب آدم با این حالت ک گفتین، بهش فشار میاد

واقعا قلین بخاطر حال روحی استارتر درد گرفت

دعا میکنم براش که خدا کمکشکنه

2728
نه صب ساعت ۶ راضیه بهش زنگ میزنه میگه گوشتو از فریزر در بیار هشت زنگ میزنه بهش میگه بذار رو گاز با ...

اسي كه كار نميكنه زير ناخوناش هميشه تميزه، 

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
بنظرم استارتر با این پست، گریه ش میگیره چون قلب آدم با این حالت ک گفتین، بهش فشار میاد واقعا قلین ...

بچه هاحجم استقبالتون سنگین بودخدای نکرده اوردوزنشده باشه نگذاشتیدازویلاهابگه حداقل یه چیزی یادمیگرفتیم

استارت یادمه قبلا تاپیک زده بودی مادرشوهر خیلی خوبه و با تموم شرایطی که برای نامزدی تعیین کردم کنار اومده و فلان

بعد الان میگی مادر رلم بود:///

چه رویاهای مسخره ای دارید به جای این کارا برای رسیدن بهش تلاش کنید نه خودنمایی

راستی توکه توتاپیکت گفتی حاملم و داریم ۴ نفره میشیم الان گفتی رل،عجب رویی داریا،بعد بت گفتم گفتی ماد ...

حسووود نباشيم😂😂

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2738