2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آقا اگه رفت پربازدید دعا کنید باردار باشم     خدا یه ربات نصیبتون کنه از راضیه و مرضیه به ...

دعاااا میکنم سال اینده همین موقعه رضا رو پات باشه راضیه رو سینت

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
عجب اینجا داری به بانوهای نی نی سایت پز میدی خب من مطمئنم قصدت همینه مگه هرکسی کاشت ناخن داره غذا در ...

والا من ناخونام كاشته، توي خونه خودم مثل راضيه كار ميكنم شايدم بيشتر تازه هررررر روزززز برنج و خورشت بايد باشه اگر نباشه نميخورن. من يك راضيه خانگي هستم

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
والا من ناخونام كاشته، توي خونه خودم مثل راضيه كار ميكنم شايدم بيشتر تازه هررررر روزززز برنج و خورشت ...

😂😂

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
2706