2737
2739

من بچه ندارم ولی شوهرم نینیه 

و خونمون همیشه ریخت و پاشه اولا اذیت میکردم خودمو ولی حالا فقط مهمون ب مهمون تمیز میکنم خداروشکر هم که ب لطف کرونا مهمون نیست 😂😂😂😂

سخت نگیر ب خودت 

از بزرگ شدنش لذت ببر 

الان ساعت٨استارتو زدم جارو كشيدم ولي يهو نشستم سر گوشي بقيش موند😭😭ظرفا مونده😭ناهارم نپختم اه تف ...

من ناهارفردا  و شام دیشب رو با هم پختم 

ولی باورت میشه وقت نشد ظرفا رو بشورم 

آشپزخونه پر ظرف کثیف 

خسته شدم دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچه ندارم ولی شوهرم نینیه  و خونمون همیشه ریخت و پاشه اولا اذیت میکردم خودمو ولی حالا فقط م ...

لذت میبرم ولی خونه خیلی شلوغ شلوغه 

هر چی برنامه ریزی میکنم باز نمیشه ک نمیشه 

2731
من ناهارفردا  و شام دیشب رو با هم پختم  ولی باورت میشه وقت نشد ظرفا رو بشورم  آشپزخ ...

مگه چندتا بچه داری؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بایددوروبرت خلوت باشه مثلاکنسول وقت گیره نظافتش ،همون اشپزی میکنی تامثلپیازش سرخ شه چندتاتکه ظرف بشورماشین لباسشوییت هم بزن زیرغذات روکه کم کردی یه جارواشپزخانونه بزن ویه دستمال کابینت شب میخوای بخوابی یه ابوشوینده درحد۵دقیقه به دستشویی بزن بعدحمام کفش روبشورمیری مسواک بزنی روشویی بشورلباس روبندکه جمع میکنی همون موقع تابزن ودراخرفکرنکن بقیه کارشون کمتره

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2738