2726
عنوان

خيلي دل تنگشم🥺🥺🥺🥺😢😢😢

123 بازدید | 5 پست

دوستان با اقايي دعوا گرفتم بعدش بدترين حرف و بهش زدم بلاكشم كردم ديشب واسطه شدن بهش زنگ زدن بياين اشتي كنين ميگه نه من باهاش قهرم اشتي هم نميكنم😔😔😔٢٠روزه قهره قبول دارم بهش حرف خوبي نزدم ولي واقعا دوسش دارم من. چيكار كنم ؟

هیچی دوست داشته باشه برمیگرده پروف غمگین نزار اصلا 

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 خب چرا بهش همینارو نمیگی که قبول داری بد صحبت کردی از این موضوع واقعا پشیمونو ناراحتی .تو دعوا ...

واسطه فرستادم دوستام رو فرستادم اصلا سين نميكرد /ميدونم دوستم داره ولي همه ميگن ميخواد تنبيهت كنه حرف بد بهش نزني بهش گفتم توووووف بهت و حرفاي ديگه