2737
2734
عنوان

سردی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2937 بازدید | 142 پست
منم همينجور بودم عزيزم بعدها فهميدم مال كمبود ويتامينه الان ك ويتامين مصرف ميكنم خيليي خوبم بعد خ ...

عزیزم یک سال و نیمه رابطه نداریم مثل خواهر و برادر گفتم که شوهرم اصلا میل نداره😢

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
اسی منم مشکل شما رو دارم اینجا هیچ راه حلی براش نیست شوهرم منم دوران عقد فوق العاده بود خیلی ازم تعر ...

دوستم 

من و عشقم خیلی بهم علاقه داریم

اما تو جلسه اول بهم گفت من مزاجم سرد و خشکه اسن یعنی ممکنه مشکل ایجاد کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم شما از این دکتر مطمئنی ؟ از اصفهانم قبول میکنه ویزیت ؟ اگه لطف کنی شمارشو بفرستی ممنونم ...

من مریضشم فعلا دوره درمانم کامل نشده بخاطر کرونا وقفه افتاد

نمیدونم قبول کنه یا نه،، چند وقت پیش دوستم باهاشون صحبت کرده بود که قرار شده بود از راه دور دارو واسش بفرسته ولی دوستم مشکلشو میدونس مریضی پیسی و برص داره،، حالا شما احتمالا مشکلتو دقیق نمیدونی شاید نیاز به ویزیت حضوری باشه 

دکتر میرزایی 

09359347424 

تست های سایتا درستو دقیق نیستن واسه تشخیص مزاج واقعی باید پیش متخصص رفت  خارش بدن یعنی به صورت ...

نمیدونم اگزماهست یانه ولی قبل روی رونم یه قسمت سکه ای شکل بزرگ بودکه میخاروندمش اون ازبین رفت زده به کل بدنم کل پاهام کبودشده وزخمه دستام پشت گردنم  فقط صورتم ببخشیدناحیه تناسلیم نمیخاره

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  
2731
بله عزیزم 😐ازکجافهمیدی وسواس فکری دارم ولی دارم روش کارمیکنم بهترشدم وابستگی شدیدی به شوهرم دارم وس ...

تو نت بزن عوارض غلبه سودا و بلغم بخون احتمالا یکدوم باشی 

ایشالا ریشه مشکلتو بفهمی اونوقت ذهنت آروم ترم میشه میفهمی که درمان داره

چه دارویی تست انلاین مزاج شناسی توگوگل وای من دارم دیوونه میشم من هیچ زایمانی نداشتم یهواینجوری شدم

انشالله خوب میشی استرس نداشته باش والا من از بارداری شروع شد تا الانم ده ماهه ادامه داره اگه قرصامو قطع کنم دوباره شروع میشه البته گفتم که ما مشکل زناشویی داریم خودم حس میکنم همه هورمونام بهم ریخته

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
من مریضشم فعلا دوره درمانم کامل نشده بخاطر کرونا وقفه افتاد نمیدونم قبول کنه یا نه،، چند وقت پیش دو ...

ممنونم عزیزم 

عزیزم یک سال و نیمه رابطه نداریم مثل خواهر و برادر گفتم که شوهرم اصلا میل نداره😢

ببين ببخشيد اينو بهت ميگم تجربه خودمه

مردهايي كه افسردگي ، اعتياد و يا مصرف يه داروي خاص و يا كسي رو دارن ميل ندارن

اما تو چاي ماسالا با هات چاكلت و نسكافه ميكس كنو بده

و حلوا ارده

روي خرما كنحد و ارده بريز بش بده

2738
منم همينطور بودم بعد فهميدم مال كمبود ويتامينه الان ك ويتامين ميخورم عاليم

چه ویتامینی میشه بگی

تو نت بزن عوارض غلبه سودا و بلغم بخون احتمالا یکدوم باشی  ایشالا ریشه مشکلتو بفهمی اونوقت ذهنت ...

وای عزیزم مرسی خیلی مهربونی ممنون که سوالاموجواب دادی دعات میکنم❤

چه ویتامینی میشه بگی

ويتامين دي

ففول

بيكمپلكس

من اصلا از رابطه لذت نميبردم فقط ادا در ميوردم بعد دكترم گف شما مشكلي ندازي فقط ضعيفي

به طور امتحاني اين ها رو يه ماه بخور

اما دي رو بايد دو هفته يه بار بخوري

اما اونا رو هر روز دو ساعت قبلو بعدشم چاي نخور

چاي ماسالا و ارده و خرما هم بخور

نمیدونم اگزماهست یانه ولی قبل روی رونم یه قسمت سکه ای شکل بزرگ بودکه میخاروندمش اون ازبین رفت زده به ...

داره تشدید میشه دیگه،، احتمالا یبوست افسردگی خفیف 

فکروخیال و اینها نداری؟ 

میدونی اینا بخاطر سمومی آن که توی خون می‌گردن زیر پوست،، گلبولهای سفید تو خون به اون سموم زیر پوست حمله میکنن روی پوست التهابو خارش ایجاد میشه 

تو طب سنتی بهش میگن غلبه سودا 

اگه علائمو  داشتی  یا تو شهر خودتون پیش یه دکتر خوب پیگیر شو یا به همون شماره که گذاشتم هماهنگ کن حضوری برو تهران 

من دارم هم وسواس هم غم و غصه و استرس زیاد الانم ده ماهه کهیر مزمن دارم 

وای یعنی برامنم کهیره دونه های ریزی روی پهلوم میزنه ومیخاره همه جای بدنم

2706