2726
اگه تایپیک خواهرشوهر خونده باشی علتش رو می فهمی که چقدر به موقعیت و شغل همسرم و زیبایی حسادت میکنن ...

پس چرا شوهرت از تیپت راضی نیست زیبا؟چرا کنارت به خاطر طرز حرف زدن آرامش نداره؟نه تو اونا رو حسود میبینی با این توهمایی که دنبالته

اگه تایپیک خواهرشوهر خونده باشی علتش رو می فهمی که چقدر به موقعیت و شغل همسرم و زیبایی حسادت میکنن ...

اره تو خیلی موقعیتت عالیه همه کارشون بهت گیره!چه خوب که خودتو میکشی به من ثابت کنی😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چرا شوهرت از تیپت راضی نیست زیبا؟چرا کنارت به خاطر طرز حرف زدن آرامش نداره؟نه تو اونا رو حسود میب ...

به مرگ پسرم به این وقت ...خیلی دوسم داره ...اون بارم یه اشتباه کوچیک بود که اصلا مهم نیست خداروشکر ....من نیاز ندارم به تو توضیح بدم فضا مجازی هرچی دلت بخواد میتونی بگی فقط بدون تو زندگی من نمی تونی نقطه ضعف پیدا کنی

2728

درسته تبادل نظره ،ولی خیلی زشته که به نظری که کسی داده ،حتی به نظرمون اشتباه ،بتوپیم و به سخره بگیریمش .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
به مرگ پسرم به این وقت ...خیلی دوسم داره ...اون بارم یه اشتباه کوچیک بود که اصلا مهم نیست خداروشکر . ...

ببین نمیخوام دیگه ادامه بدم دم صبحه دیشبم که به لطف تو نخوابیدیم ...خیلی کار دارم ....بای

به مرگ پسرم به این وقت ...خیلی دوسم داره ...اون بارم یه اشتباه کوچیک بود که اصلا مهم نیست خداروشکر . ...

اره اصلا پیدا نکردم!فقط تو میتونی تو زندگی دیگران نقطه ضعف پیدا کنی!بروبابا مرگ پسرشو برای اینکه من باور کنم خوشبخته قسم میخوره.چقدر تو نیاز به تایید داری!اگر اینقدر محتاجشی تو عالی هستی من خیلی داغونم چون طلاق دارم میگیرم.بای

خب نوشتم که شوهرم پزشکه بخاطر این میگم همشون در نهایت پاچه خواری میکنن

اره باشه.نوشتی تو راست میگی.توخوشبختی و همه بهت حسودی میکنن زیبایی و همه پاچه خواری میکنن...خب آفرین

اره اصلا پیدا نکردم!فقط تو میتونی تو زندگی دیگران نقطه ضعف پیدا کنی!بروبابا مرگ پسرشو برای اینکه من ...

بقران از اینکه گفتم طلاق گرفتی خیلی عذاب وجدان گرفتم خواستم معذرت بخوام ولی دیدم تو هم حسابی بد گفتی 

بقران از اینکه گفتم طلاق گرفتی خیلی عذاب وجدان گرفتم خواستم معذرت بخوام ولی دیدم تو هم حسابی بد گفتی ...

بد گفتم؟چون حق نداشتی بری تاپیکم و این حرفو بزنی. مگه میشه تو حرف بزنی و بقیه هیچی نگن؟روز خوش