2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آها تو الان دکتری🤣🤣🤣🤣باشه بابا ساییدی ما رو ولمون کن اه

نه تو دکتری که با لیسانس بهداشتت پدر ما رو دراوردی!تو رو خدا سرتو تو حیطه خودت نگه دار!واکسن زدن و امار رد کردن ربطی به این نداره که بیای بگی من میدونم فلان دارو چیه!اندازه خودتو از اول میدونستی خیلی خوب بود.پیله

2728
همچین میگه شیاف که انگار عمل باز قلبه🤣🤣🤣🤣 بابا یه شیافه دیگه بچه مدرسه ای هم میدونه ارواح آقات ...

ولی همونم تو ندونستی لیسانس بهداشت و برات هر کسی شیاف بذاره خنده داره!خیلی دلت میخواد تو درمانگاهت نظر دارویی بده!میای تو سایت به بقیه پیله میکنی!

ولی همونم تو ندونستی لیسانس بهداشت و برات هر کسی شیاف بذاره خنده داره!خیلی دلت میخواد تو درمانگاهت ن ...

تو روحت سیریش

بابا تو راس میگی 

بسه دیگه خیلی کل کل دوس داری برو یقه یکی دیگر و بگیر

تو روحت سیریش بابا تو راس میگی  بسه دیگه خیلی کل کل دوس داری برو یقه یکی دیگر و بگیر

میخوای یقه تو رو بگیرم چون تو منو تگ کردی!معلومه من راست میگم!حداقل فایده ای که برات داشت الان فهمیدی شیاف چیه و هم اینکه فهمیدی وقتی در مورد دارو حرف زدی از رشته ات نگی چون خیلی غیر مرتبطه و بیشتر از اینا بقیه رو به خنده وادار نکنی!تو کارایی که بهت مربوط نیست دخالت نکن.آفرین...دخالت کردی هیچی بهت نگفتن پس دیگه پاتو فراتر از حدت نذار

میخوای یقه تو رو بگیرم چون تو منو تگ کردی!معلومه من راست میگم!حداقل فایده ای که برات داشت الان فهمید ...

اه اه مث تو آدم زبون نفهم ندیدم من فقط ناراحتم که از اول با همچین آدمی کل کل کردم ....دیگه هم جوابتو نمیدم حیف وقت نازنینم خانم شیاف پوریان

اه اه مث تو آدم زبون نفهم ندیدم من فقط ناراحتم که از اول با همچین آدمی کل کل کردم ....دیگه هم جوابتو ...

خب خداروشکر بی فرهنگی بعدیتم مشخص شد😂والا تو که از اول سوژه بودی و گفتم باهات کاری کنم که بفهمی وقتی علم نداری حرف نزنی وقتی زدی ادب حداقل داشته باشی.قطعا از این به بعد یادت میمونه.اگر ادبت نمیکردم فردا با لیسانس بهداشتت میرفتی دارو تجویز میکردی بس که تو جو قرار گرفتی!نظر دارویی میده بعد میگه لیسانس بهداشتم!دقیقا چون بهداشتی تو یکی نظر نده!به مسایل دیگه ات برس بهداشتی...فکر نمیکنم وطیفه بیشتر از واکسن و کلر زنی و...داشته باشی!

نه تو دکتری که با لیسانس بهداشتت پدر ما رو دراوردی!تو رو خدا سرتو تو حیطه خودت نگه دار!واکسن زدن و ا ...

عزیزم اگر شما واقعا کادر درمانی اینو باید بدونی که داداش استارتر احتمالا فشارش پایینه 

و مسکن های قوی برای بعضیا باعث افت فشار میشن

چجوری واسه کسی که فشارش پایینه ی مسکن قوی تجویز میکنی ؟؟

همه هم گفتن اشتباه میکنی ولی قبول نداری باز حرف خودت رو میزنی الانم الکی میگی مثلا دکتری که همه بگن شما درست میگی 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
نه بهداشت کلر زن شوهری که تو اینستا فیلم س ک س نگاه کنه و زنش کنارش باشه همون بره بمیره بهتره!تو فقط ...

ببینه با هم دیدیم ما همه میبینن تو خفا....کلی هم بزنم به تخته خوبیم باهم...تاپیکاتم رفتم ببینم که کی هستی واقعا...ولی دلم سوخت واست حق داری انقد پاچه بگیری

2706