2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔😔😔الهی بگردم عزیزم واقعا خیلی سختع درکت میکنم از رحمت خدا معجزها  نا امید نشو ایشالا زود زو ...

کلی نذر ونیاز کردیم کلی دعا و قرآن میخونیم وامیدمون فقط به خدا وپیامبراشه 

کاش الان من جاش روی اون تخت بودم واون دعا میکرد کاش دخترم زودتر خوب بشه

خدایا شکرت
2731
اتفاقا منم فکر کردم زرت و زرت استفاده میکنی🤣🤣🤣 خیلی با مزه بودی

اره استفاده میکنم واسه بی فرهنگی مثه تو حتی اینم میتونه خنده دار باشه.تو هم بیفرهنگ جالبی بودی.و صد البته پیله

چقدر کادر درمان داریم اینجا😁👌🏻

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
کلی نذر ونیاز کردیم کلی دعا و قرآن میخونیم وامیدمون فقط به خدا وپیامبراشه  کاش الان من جاش روی ...

ن عزیزم اینجوری نگو ی حکمتی حتما توش بوده فداتشم 

میشه واس ارامشم صلوات بفرستید 😔
2738
اره استفاده میکنم واسه بی فرهنگی مثه تو حتی اینم میتونه خنده دار باشه.تو هم بیفرهنگ جالبی بودی.و صد ...

اولا ربطی به بی فرهنگی نداره بلکه جوابت احمقانه بود....شما یه آدم فوق العاده بی شخصیتی...دیگه درحد خودم نمی بینم باهات کل کل کنم عصبی

اولا ربطی به بی فرهنگی نداره بلکه جوابت احمقانه بود....شما یه آدم فوق العاده بی شخصیتی...دیگه درحد خ ...

اینکه شیاف واست خنده داره از با فرهنگیته لابد!والا برای تو ادم پیله و بیشخصیت حد تعریف نشده هست.فقط لظ شخصیت رو به کار نبر برو ی ذره هم یادش بگیر کمک زیادی به جوامع بشری میکنی اونموقع....والا از اول پاهاتو فراتر از حدت گذاشتی و خبر نداشتی...!

اینکه شیاف واست خنده داره از با فرهنگیته لابد!والا برای تو ادم پیله و بیشخصیت حد تعریف نشده هست.فقط ...

گفتم حرفت احمقانه بود من لیسانس بهداشت دارم خوب میدونم شیاف چیه....برو بگیر بخواب زده به سرت

گفتم حرفت احمقانه بود من لیسانس بهداشت دارم خوب میدونم شیاف چیه....برو بگیر بخواب زده به سرت

لیسانس بهداشت؟ما تو درمانگاهمون لیسانسای بهداشت رو هیچ وقت وارد بالین نکردیم!شما همون فرما رو پر کن کافیه لازم نکرده به ما یاد بدی شیاف چیه!تو زیادی فکرای احمقانه داری و زده به سرت که لیسانس بهداشتی و درمورد مسایل درمانی جوگیری

خونریزی مغزی کرده روزای آخر ماه رمضون بود یه عمل خیلی سخت داشت جمجمه هنوز تو شکمشه روزای اول حرف میز ...

من از ته دلم براشون دعا کردم.خیلی سخته شرایطت عزیزم.خدا صبر بده❤

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2706