2726
عنوان

چه آرزو هایی داشتید که برآورده نشدن و حسرتش میمونه براتون همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 155 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ندارم 

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد
2728

این که خنده تو دل پدر مادرم باشه و غمی نداشته باشن 😔

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

آرزو داشتم به اونی که دلم میخواست برسم ولی نشد.دلم میخواست پرستاری بخونم ولی نذاشتن البته رشته الانمم دوست دارم ولی عشقم پرستاری بود..همینا😞

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
زندگی با عشق ،،،مهاجرت به خارج از کشور،،،داشتن یه شغل خوب

عشق همچین که میگن  هم خوب نیست بعضی اوقات همون حسرتش بمونه به دلت بهتره تا برای باهاش تو زندگی مشترک و گند بزنه یه همه چی

حالا پدر مادر من فقط به فکر خودشون بودن عروسیمم  نیومدن

مادر پدر من الانم که بچهها بزرگ شدن میگن کار کنیم که شما دیگه زحمت نیفتین

من هیچ وقت نمیتونم برالشون جبران کنم

همیشه حس بدی دارم 

حس میکنم جوونیشونو گرفتیم

2706