2733
2734
عنوان

لابیاپلاستی

1367 بازدید | 94 پست

سلام خانوم گل ها خودتون یا اشناهاتون کسی بوده که این عمل و انجام داده باشه؟ قیمتش چطور بوده؟ راضی بوده؟  راجب سفید سازی و تزریق ژل هم کسی تجربه داره بگه لطفاا مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سفید سازی و تزریق ژلم اومده؟؟؟

چقدر عقبمممممممم

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2738

دیگ فقط مونده بود ب اونجاشون ور برنو عمل کنن

دست بردارین دیگ اه

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
چراااا؟؟شما انجام دادید؟میشه بیشتر توضیح بدین

من نه اما یکی از نزدیکانم انجام داد معذرت میخوام به غلط کردن افتاد

خودتو همین طور که هستی دوست داشته باش عزیزم 

آنقدر دنیا خر تو خر است که می ترسم حرف آن ها راست از آب دربیاید و آن دنیا هم باشد! 
عهه چراا بخاطر دردش میگید ؟؟

نه عزیزم. همین شکلیه اخه در اصل. مثل این میمونه بری یه تیکه از قلبتو ببری که صاف بشه ، خب ۱۰۰٪ دیگه درست کار نمیکنه برات. 

بعدم مگه مردا میرن واسه ما زنا خوشکل کنن که ما زنا بریم خودمونو سلاخی کنیم واسشون 😐 

میشه یه حاجت رواییم صلوات بفرستید؟ ممنون 🌸 
2706