2733
2734
عنوان

به نظرتون این مرد داره خیانت میکنه؟😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1787 بازدید | 187 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله دختربچه 14 ساله هم میخونه مقاله و چیزهای مربوط به هدف ها و هرچیزی رو... 

پس اینم ممکنه با کسی نبوده باشه؟ اخه تلگرام و واتساپ آن نبود و اینکه بارها شده من برم و اون خودش باز اومده سمتم اگه دوستم نداشت میومد؟ 

2731
👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻به نظرت با کسی باشه منو یادش میره به این راحتی؟ 

چرا فکر میکنی یادش بره تو رو؟ دختر جان اعتماد بنفست کجاست.... تو کامل و خوبی و نیاز به تایید و.. ندارن.... ادمای اطرافت یا حسودن یا بدبین یا اینکه ارتباط و رابطه دوطرفه بلد نیستن 

چرا فکر میکنی یادش بره تو رو؟ دختر جان اعتماد بنفست کجاست.... تو کامل و خوبی و نیاز به تایید و.. ندا ...

تو اگه جای من بودی چی کار میکردی عزیزدلم؟؟ با شناختی که ازش دارم میدونم پسر مثبت و درس خونیه و اولین دختری بودم که دوسش داره.. 

پس اینم ممکنه با کسی نبوده باشه؟ اخه تلگرام و واتساپ آن نبود و اینکه بارها شده من برم و اون خودش باز ...

دقیقا عزیزم... 

تو جایگاه خاص خودت رو داری براش.... 

ببین فشار و استرس و توجه خواستن همیشگی از جانب طرف مقابل برای هر فردی ممکنه توی هر شرایطی که ما ازش خبر نداریم ممکنه سخت باشه.... تو کار خوب و درست یک ارتباط سالم و درست رو انجام بده برای خودت. 

نگران حرفای خاله زنک ها هم نباش.... دهن بین نباش عزیزدلم... اعتماد بنفست و عزت نفس و رابطه ات رو دست چهارتا آدم بد بین اطرافت نده....توی این سن بیشتر پسرها یا به کار فکر میکنن یا تحصیل و مهاجرت... بهش فضا بده تا از افکار و حرفای باهات بگه

2738
دقیقا عزیزم...  تو جایگاه خاص خودت رو داری براش....  ببین فشار و استرس و توجه خواستن همی ...

چقدر حرفات آرامش دهنده و قشنگ بودن مهربون 😍😍😍😍از ته قلب برات آرزو خوشبختی و بهترینها رو کردم همین حالا ❤️❤️❤️

انشالله واقعا همین باشه که میگی 😍😍😍چون داشت کاراش رو اوکی می‌کرد نامزد کنیم کم کم... همیشه هم من بدبین میشم میرم اونه که میاد سمتم... 

گلم برات درخواست میدم اگه دوست داشتی قبول کن 😍😍😘

خوشبخت و موفق باشی همیشه دختر جان ❤️

واااای چه عاااالی بود گلممممممم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم با این نوشتت خیییییییلی خووووب بود اصلا ان ...

عزیزمی... خوشحال شدم که تجربه ام به کارت اومد

ببین گلم من جای تو بودم می دیدم خوبیای این ادم بیشتره یا بدی هاش؟ ببین گاهی ما چون تشنه هستیم فکر میکنیم همه تشنه و علاوه بر تشنگی گرسنه هم هستن (یعنی همه چیز رو بزرگ و غیرواقعی می بینیم) شاید اون تشنه اش نیست الان اما به معنی ین نیست که آب رو دوست نداشته باشه و بدون آب زنده بمونه...

عزیزمی... خوشحال شدم که تجربه ام به کارت اومد ببین گلم من جای تو بودم می دیدم خوبیای این ادم بیشتره ...

قربونت گلم اره خیییلی مفید و عالی بودن و طبق قانون کارما مطمئنم این خوبیات به زندگی خودت برمیگردن از بس خوش قلبی 😍😍😘

حالا که فکرش رو میکنم خوبیهاش خیلی بیشترن و تنها بديش همینه که گفتم ولی دیگه بدی نداره.... یه لحظه کلا همه خوبیهاش انگار از ذهنم پاک شده بود... 

عزیزدلی قشنگم منم برات یه عالیه آرزوهای خوب و عالی میکنم.... الهی لبت خندون باشه و دلت شاد و پر از عشق... به هدفهات برسی و تحصیلاتت رو به هیچ قیمت رها نکن و هر روز پیشرفت کن... هر روز زندگی کن و عشق بده به خودت و اطرافیانت... حتما عزیزم درخواست دوستیت رو پذیرا هستم... چون واقعا گاهی ادما نیاز دارن دوستانی خارج از جو زندگیشون داشته باشن تا بهتر به درک و تعامل و مثبت اندیشی برسن..... 

ممنون از مهربونی و قلب مهربونت

مهرت افزون و حال دلت عالی جان دلم

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💚💚💚💚💚💚💙💙💙💙💙

قربونت گلم اره خیییلی مفید و عالی بودن و طبق قانون کارما مطمئنم این خوبیات به زندگی خودت برمیگردن از ...

🙏❤️🙏❤️😍😍😍🌱🌱🌱 بمونید برای هم و دستاتون توی دست هم حلقه شه الهی🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️

2706