2737
2734
عنوان

چطوری بگم میخوام ازدواج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1887 بازدید | 104 پست

اصلام دهنش بو شیر نمیده چرا الکی میگین خب

چقدر خوبه تکلیفت با خودت و زندگیت معلومه

نمیدونم جو خانوادتون چجوریه

اولش خب میتونی ب شوخی یه جیزایی بندازی وسط اکه اهل شوخی هستی البته نه ک بهو حالا شوخ شی

یام ببین با مامان یا خواهرت کدوم راحتتری و کدومشون بیشتر هواتو دارن.. باهاشون در میون بذار

اولش سخته خب ولی همین ک شروع کنی حرفای دیگه پشت سرش میاد

اصلام دهنش بو شیر نمیده چرا الکی میگین خب چقدر خوبه تکلیفت با خودت و زندگیت معلومه نمیدونم جو خانو ...

مرسی که درک میکنین.

من هم دارم با همین روش پیش میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داداش نمیخوام حرفی بزنم تعلیق شم

ولی خیلی هوایی هستی 

حماقت نکنی زیر میلیارد بدهی بری از ما گفتن بود😐

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
2738
۲۲ سال وقت زن گرفتنه ؟ دهنت بو شیر میده

همینکه غیرت داره و به فکر ازدواجه  خیلی 

اینجور نگو پسر اینجوری این دوره رمانه خیلی کمه 

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
همینکه غیرت داره و به فکر ازدواجه  خیلی  اینجور نگو پسر اینجوری این دوره رمانه خیلی کمه&n ...

اره دمش گرم دختره رو ول نمیکنه وباهاش ازدواج میکنه خیلی ازپسرای این دوره دنبال فقط دوستین وایشون خیلی خوبن 

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706