2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_5

@نی_نی_یار_5

@نی_نی_یار_5

@نی_نی_یار_5‍ لطفا کاربریمو تعلیق کن نی نی یار،دیگه هم وصل نکن

آرامش الانمو مدیون همسرم هستم😐که وجود نداره 😁مرسی که نیستی😂فدااات بشم😁ستاره بچینی،خونه ننت بمونی😁بوس بوس😁😁😁😁😁😁😁😁
2728

@نی_نی_یار_5      

@نی_نی_یار_5

@نی_نی_یار_5

@نی_نی_یار_5

آرامش الانمو مدیون همسرم هستم😐که وجود نداره 😁مرسی که نیستی😂فدااات بشم😁ستاره بچینی،خونه ننت بمونی😁بوس بوس😁😁😁😁😁😁😁😁

@نی_نی_یار_5      

@نی_نی_یار_5

@نی_نی_یار_5

@نی_نی_یار_5

@نی_نی_یار_5      

@نی_نی_یار_5

@نی_نی_یار_5

@نی_نی_یار_5

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_3    

سلام خسته نباشید،نی نی یار عزیزم لطفا حرفwرو از داخل اسم کاربریم پاک کنین.همه کاربرا مسخرم میکنن میگن، معنی بدی داره نباید wباشه،شما خیلی مهربونین،لطفا کمکم کنین.التماس میکنم پاک بشه،دیگه نمیتونم هیچ‌جا پست بذارم چون درجا میان ریپلای میکنن میگن این چه اسم انگلیسیه که گذاشتی.فقط همون حرف wرو پاک کنین ممنون ازتون.شما مهربون ترین هستین.سپاسگذارم

[ میانِ تمامِ نَداشته هایَم⦇تــــــو⦈ را تنها سَرمایه‌یِ ↡جاودانهِ ⦇قلبَــــــم⦈ میدانَم..∞🤍👨🏻‍🦱✨
@نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_3     سلام خسته ن ...

امکانش نیست عزیزم چه معنی میده؟

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

نمیدونم میگن معنیش بده. 😔تورو خدا نی نی یار جونم دور سرت بگردم حذفش کن،تو که اینقدر مهربونی این لطفو برام بکن خواهشاً بخدا نمیتونم پست بذارم،فدات شم همین یه حرفwرو بردار قربونت برم فدات شم عزیزم.

[ میانِ تمامِ نَداشته هایَم⦇تــــــو⦈ را تنها سَرمایه‌یِ ↡جاودانهِ ⦇قلبَــــــم⦈ میدانَم..∞🤍👨🏻‍🦱✨

نی نی یار لطفا یه کاریش بکن حرفwروپاک کن خواهش میکنم تورو خدا

نی نی یار لطفا یه کاریش بکن حرفwروپاک کن خواهش میکنم تورو خدا

حذف نمیشه 

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
2706