2726
عنوان

چرا گلوم اینجوری شده

177 بازدید | 24 پست

انگار گلوم همیشه پره هیچیم نیستا نمیدونم چرا الان ۸ ۷ ماه شده اینجوریه شوهرم میگه بریم دکتر ولی بخاطر کرونا ترس دارم

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.

منم یک ماهه انگار چیزی گیر کرده تو گلوم وقتی عصبی میشم بدتر میشه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
منم یک ماهه انگار چیزی گیر کرده تو گلوم وقتی عصبی میشم بدتر میشه

نکنه برای منم عصبی باشه

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلااینجورم

چقددکتر 

چرک خشک کن انگار نه انگار

بازم گلاب به روت پر چرکه انگاری

ابن دفعه بهم یه قرص داد چرکه روون شه بره

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2728
من کلااینجورم چقددکتر  چرک خشک کن انگار نه انگار بازم گلاب به روت پر چرکه انگاری ابن دفعه ب ...

چرک نیست این همه طولانی شده یعنی چیه

صدرصد عصبیه منم همینم البته من بغض دارم ولی با گریه هم خالی نمیشم

این مدت سر معامله هایی که داشتیم خیلی استرس داشتم 

نکنه برای منم عصبی باشه

اگه مثل من در طول روز همش حرص میخوری برا همه چی ,استرس زیاد داری دلهره ترس از کرونا زود عصبی میشی اینا همش باعثش میشه خیلی بدتر میشه 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

وااای منم همینطور خیلی رو اعصابه میخوام قاشق کنم تو گلوم هرچی هست دربیارم مثل استخون هووف

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...
منم اینجوری شدم دردم داره؟

یکم اذیت میکنه چای میخورم بهتر میشم

وااای منم همینطور خیلی رو اعصابه میخوام قاشق کنم تو گلوم هرچی هست دربیارم مثل استخون هووف

بخاطر الودگیه؟

چرک نیست این همه طولانی شده یعنی چیه

دکتره گف کرونانیس چون چرکه بد قلقه 

گف این همه چرک خشک کن ضرر دارع

حساسیتم دلرم

خربزه هندونه انگور طالبی نخورم که نمیخورممممم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2706