2737
2734

مادر شوهر من فوووق العاده خوشحاله😑

منو خواهرشوهر تقریبا همزمان باردار شدیم... با این تفاوت که اون کلی هزینه کرد و کلاس بارداری رفت و کلاسای ورزش بارداری و به من هم خیلی اصرار میکرد که برم... اما من نرفتم و فقط کلاسای بارداری درمانگاه خودمونو رفتم و پیاده روی زیاد میرفتم با دوستام.

در نهایت اون نتونست طبیعی زایمان کنه و من تونستم.

اما داستان از بعد بدنیا اومدن بچه هامون شروع شد. بماند ک چقد تو مخم رفت ک بیا برو کلاس ورزش بارداری(شوهرم راضی نمیشد برم،البته هزینه ش هم برام سخت بود) 

خواهر شوهر هر کار میکرد مادرشوهرم میگفت این کلاس رفته بلده... ینی تا حدی ک شیر میپرید توگلوش و میز پشت بچه ش...به ما میگفت اینا کلاس رفتن بلدن... من هی دلم میخواست بگم بابا اون کلاسی ک مارفتیم همینارو به ما هم گفتن...ولی خب سکوت میکردم...

بچه خواهر شوهرم بزرگتر شدو شصت پاشو میرسوند میخورد مادر شوهرم میگفت این چون مامانش ورزش میرفته اینطوریه... دقیقا کارای مامانشو میکنه😑

حالا الان خواهرشوهرم کلاس تربیت فرزند میره... گیر داده بمنم ک ثبت نام کنم.من از دوران عقدم رو بچه م سرمایه گزاری کردم و کلی کتاب از استادای بزرگ و معروف خوندم... هنوزم دارم میخونم... 

حالا الان یه نکته تربیتی معمولی رو بچه ش پیاده میکنه مادرشوهرم میگه این کلاس میره بلده این چیزارو... ببین این چون کلاس میره اینطوری میکنه.

حالا نمیبینن ک سر بچه یه ساله داد و بیداد میکنه و بچه جرات نداره خودشو کثیف کنه... یه قاچ سیب تاحالا با دستای خودش نخورده...

الان موندم برم این کلاسه رو یا نه... فقط واسه اینکه تو مخ من نرن😑

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکس ب روش خودش بچه اش رو تربیت کنه دیگه

مدام پیش هم هستید؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
2738

رو بچه سرمایه گذاری کردین ؟؟؟؟   

ولشون کن 

توام بگو بچه من بی کلاس رفتن این کارارو میکنه 

با اسم کاربریم شوخی و جدی جو ندید. ربطش به کامنتامم ندینش. کاری به کار کسی ندارم. کاری به کارم نداشته باشید. 

ماور بیخیالی که نیست خدا رو شکر آموزش میبینی فقط فردی و در خوته . مهمه یاد گرفتن تربیت بچه است چه فرقی میکنه کجا باسه . اهمیت نده فعلا که هموتو زایمان هم در تربیت داره عکس جواب میده اون کلاس رفته

رو بچه سرمایه گذاری کردین ؟؟؟؟     ولشون کن  توام بگو بچه من بی کلاس رفتن این کارا ...

اره😂😂 ینی برا تربیتش برنامه ریختم

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
2706