2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مسکن بازپرداخت دائم العمر سود اندازه خونِ من  😁

😂😂😂😂😂واقعا 

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
وام مسکن ۲۴۰ تومن  ۴۰ تومن اوراق میگیری ۲۰۰ بهت میدن قسطاش ماهی ۴/۵ تومن میشه فکر کنم ۵ سال ...

۱۲  ساله  هستش

مبلغ  وام  بستگی  به  این داره  چه  شهری باشی

۲۴۰ تومن برای کلان شهرها  مثل تهرانه

به  مسکن  اولیها  میدن

براخریدآپارتمان مسکن مهرهم میشه ازاین وام استفاده کرد؟

اونا فکر کنم واماش کمتر هست و روی خودش هست موقع خرید میگن چقدر هست تا پارسال که ۴۰ تومنی بود الان نمیدونم

بعد شهر به شهرم فرق داره ولی اونام وام دارن مسکن مهر. هر ملکی بخرید وام دار هستن. 

اگر ملک قدیمی باشه و زیر ۱۵ سال ساخت باشه وام ۱۵۰ میلیونی میدن. ماهی ۲ خرده قسطش هست. 

نوساز باشه باز بیشتر میشه.

اونا فکر کنم واماش کمتر هست و روی خودش هست موقع خرید میگن چقدر هست تا پارسال که ۴۰ تومنی بود الان نم ...

این خونه ها ک‌مینویسن ۲۰۰وام دارن هم اینجوره ماهی ۴ونیم باید وام بدی؟

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
این خونه ها ک‌مینویسن ۲۰۰وام دارن هم اینجوره ماهی ۴ونیم باید وام بدی؟

اره قسطاش کمرشکن هست فکر کنم ۵ ساله باشه 

ولی باز ارزش داره چون روی قیمت ملکت میاد

اگر حقوق ثابت داری بخر چون به مرور زمان پول بی‌ارزش میشه ینی تا ۵ سال دیگه ۴ تا ۵ میلیون پولی نیست برای قسط دادن با این رشد تورم.

اره قسطاش کمرشکن هست فکر کنم ۵ ساله باشه  ولی باز ارزش داره چون روی قیمت ملکت میاد اگر حقوق ث ...

ممنون مرسی از پیشنهادت فکر کردم دو تومن هست یکم زیاده ۴وخورده ای

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
2706