2726

ان شاءالله مشکل من با دعای شما و توکل بر خدا حل بشه🥺🥺🥺🥺🥺🥺

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هرگز با کسی که اینقد ازت کوچیک تر ازدواج نکن پشیمون میشه و تو هم سرخورده خوشبخت بشی

😑😐😐🤣🤣🤣

خیلی سرت شلوغِ انگار

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2728
چکاب  داشتم  .مدتیه  جلو چشمم سیاهی میره وتپش قلب دارم  با سر گیجه ،رفتم دکتر وا ...

عزیزم ازمایشگاه دولتی برو هزینش خیلی نمیشه

خدایا شوهرم و جوجه کوچولومو برام حفظ کن🙃🙃
ببین کمرت خیلی مهم تر از لوازم خونته اول برو دکتر واسه کمرت بعدشم خورد خورد وسایل خونه رو نو نوار کن ...

ممنون از هم دردیت

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     

هم دلتنگ شوهرمم از عقد طولانی خسته شدم

هم اینکه از ازدواج و زیره سقف رفتن میترسم

آخه باید بریم ی شهر دیگه زندگی کنیم

کلا اینجوریم شروع هرررکاری واسم سخته..خودمو دیر با محیط جدید تطبیق میدم

بیمه تامین اجتماعی دارم باهمون دولتی زیاد میشه برام عزیزم

خدا لعنت کنه باعث و باعنیه این همه سختیو عذاب مردمو.. عزیزم این وضع برای همس تنها نیستی.. من خودم نی نیم دوماهه دیگ میاد هنوز گولی برای زایمان نتونستنم کناربذارم.. دعا کن شغل شوهرمم درست شه 

خدایا شوهرم و جوجه کوچولومو برام حفظ کن🙃🙃
2706