2726
میخام یع تغییراساسی تو ظاهرم بدم مثلا لاغرتربشم یه رقص یادبگیرم کاشت ناخنو این حرفا

رژیم روسی بگیر یا با کالری شمار میزان کالری مصرفیتو ثبت کن

بعد اینکه باشگاه ها باز شدن برو زومبا و...یا فیلم از نت بگیر ببین جلوی اینه تمرین کن برقص مثلش کلاسای کاشت ناخن ثبت نام کن اما فک نکنم الان کلاسی باشه بخاطر کرونا

خیلی افسرده شدم و فشار عصبیی رومه    

به خودت بیا قرار نیست همیشه تو اوج باشیم زندگی با ناهمواریاشه که قشنگه وگرنه یکنواخت میشه درست ترین کار اینه که سعی کنی شاد باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی عزیزم  بخدا ماشین شوهرمو اسیب زدن شیشه هاشو شکستن شوهرم نتونست ثابت کنه ولی اونا شاهد الک ...

مطمئن باش یه روزی یه جایی یه همچین اتفاقیم برا خودشون میفته دست بالای دست بسیاره

چرا بهم خوردن؟

یکی بععد از 4 ماه آشنایی قرار شد بیان برای مراسمات دیگه خبری نشد 

یکی میخواست با مادرش زندگی کنیم ک خانواده م ب هیچ وجه راضی نشدن اونم با یکی دیگه ازدواج کرد ولی مستقل شدن بعدش

یکی اومد بعد از چند ماه گفت در مورد ی مسئله ای دروغ گفته بودم بهت و و و ......

نگران چیش هستی؟😂

پزشکه طرح داره تو یکی از شهرستان های خوزستان وسط کرونایی ها   میگه اوضاع خیلی بده با امکانات داغون   

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
من بزرگترین مشکلم تنبلی و اهمال کاریمه 😔 چندساله سعی در اصلاحش دارم  اما متاسفانه جزو خصلت ها ...

دربارش صحبت کردیم توی کامنتای قبلی اما عزیزم یه نکته به این فک کن اخرین روز زندگیته چه کارایی میکردی هنوزم تنبل مینشستی یا بلند میشدی؟

مطمئن باش یه روزی یه جایی یه همچین اتفاقیم برا خودشون میفته دست بالای دست بسیاره

انشاالله واسم دعا کن عزیزم

برج ۶ دادگاهه قاضی دلش ب رحم بیاد واسه شوهرم قسط بندی کنه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706