2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی بداخلاق بودم مخصوصا موقع بارداری خیلی بد شده بودم ولی کم کم رو خودم کارکردم ببین چی ناراحتت ...

اخه بعضی وقتاهرکاری میکنم نمیتونم خوب باشم

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2731
انشاالله به سلامتی بعد بیا بگو چجوری رعایت پروتکل های بهداشتی را انجام داده ای ای خواهر

سلامت باشی

باشه اگه وقت کردم حتما😂

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
چشم‌حتما اگه قابل باشم خدا میبخشه شک نکن اصلا

ممنون😭

انشاءالله به سلامتی زایمان کنی و نی نی خوشگلتو بغل کنی❤

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
بخدا شوهر منم هر شب می‌ره جای پدر و مادرش چون توی یک ساختمان هستیم منم به مامانش گفتم. اگه قراره پس ...

آره ماهم تو ی ساختمونیم چرا نمیذاره بری 

❤خداجونم خودت مراقب تودلیم باش💚دخمل نازم بیصبرانه منتظر بدنیا اومدنتم 😍😍
2738
سردی شوهرم و گرمی من

منم😢

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
ممنون😭 انشاءالله به سلامتی زایمان کنی و نی نی خوشگلتو بغل کنی❤

مررسی گلم❤❤❤

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2706